Új hozzászólás Aktív témák
-
BlacKSouL
addikt
Egy héttel utána semmi negatívról nem tudok beszámolni.
Sokkal érdekesebb lett volna időben is végig lekövetni, hogy az immunitást mutató mérőszámok pontosan hogyan alakultak az elsőt megelőzően(áteshettem-e már tünetmentesen), az első után, a második után, az igazolt megfertőződéses átesés után, a másodiktól eltelt 6. hónap végén, és aztán most a 3. után.
Olyan számok keringenek, hogy a pfizer második dózisa után 6 hónappal kb. 30-40 % körülire csökken a 'védettség'. Azt is olvasni, hogy az átesés nagyságrendileg nagyobb/tartósabb? védettséget ad, mint 2 dózis, de utóbbi is teljesen véd. A tuti meg ha valaki átesett, utána kapott 2 dózist, az a royal flush.
Na és mi van azzal ha a 2 dózis után esett át, majd 5-6 hónapra rá megkapta a boostert is?
Nem is a konkrét számok, hanem az hogy akkor ez most nekem mit jelent? Ennél védettebb lehet valaki(adott pillanatban, aktuális variánsok ellen)? A legnagyobb az esély, hogy a következő megfertőződés(ek)et tünet nélkül, vagy enyhe tünetekkel úszom meg? Meddig? Kb. 6 hónap? 1 év? Szintén kis eséllyel adom tovább? Már a megfertőződés esélyét is csökkenti?Azok akik oltásellenesek, azok a biztonsági övet sem kötik be a kocsiban?
Új hozzászólás Aktív témák
- LG 55B4 - 55" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB Desert Titanium használt, karcmentes 95% akku (344 ciklus) 6 hó
- Dobozos, új, gyári magyar világítós bill E14 G4 i5-1235u, 40Gb ram, 256Gb NVMe, áfás számla
- Akciós áron eladó HP Dragonfly G3 /I7-1265U/32 GB/512B SSD/13,5"/FHD+/400nit/Touch
- szinteÚJ, dobozos Dell Pro 14 Core Ultra 7 255U 32GB DDR5 1TB AI PC FHD+ 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

