- Analóg fényképezés
- Milyen egeret válasszak?
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- TCL LCD és LED TV-k
- OLED TV topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Forradalomi előrelépésként jellemzi az NVIDIA a DLSS 5-öt
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Szélsebes portok az MSI legfrissebb, MAG szériás alaplapján
- Bluetooth hangszórók
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
BlacKSouL
#65312
üzenetére
szia, igen, összejött. mondjuk az első kettő próbálkozással nem volt az igazi, valószínűleg a win 7 frissítés miatt, nem bootolt be. aztán vissza a régi, safe mode, majd újra boot, újra klónozás, és akkor sem bootolt be - aztán harmadik próbálkozásnál futott le teljesen a vindózápdét utáni újraindításkor a telepítés befejezése, és az utána való klónozás lett jó, akkor már bootolt.
IGazából relatíve egyszerű volt. A Tim által javasolt progival csináltam, mert a másik (amit TBS javasolt), már a regisztrációkor bankkártyát kért, amit nehezményeztem (pedig elvileg 30 napos próbaverzió).
Kb. egy órát izéltem el vele. De ha ügyes vagyok, meg lett volna 15 perc alatt is.Ui. ja, és annyi van még, hogy tényleg klónozza a meghajtót, azaz először egy 64 gigásod lesz, aztán a nem allokált részre ki kell még extend-elni a disk management-ben.
Uui. nekem nem volt usb-s keretem, szóval én ráudgtam egy satás csatira, úgy klónozta, aztán kikapcsolás után kicseréltem a két lemezt, oszt' jónapot. persze amikor nem bootolt be, akkor nem voltam boldog, de utána összejött.
Új hozzászólás Aktív témák
- Lenovo ThinkPad T480s 16GB WQHD új állapot
- HP 15,6"FullHD ,8.gen. Core i5(8X3,6Ghz)R5 2/4GB VGA,12-32GB DDR4 RAM,SSD+HDD?,jó akku,szép áll.
- ZOTAC RTX 3070 8GB GDDR6 Twin Edge OC Eladó!
- Újszerű ÉRINTŐS Dell,14"FullHd IPS,8.gen core i5(8x3,6Ghz)8-32GB/256-512GB,MAGYAR Vil.bill
- Fractal Design Define 7 Mini Black Solid
- iPhone 17 White 256 GB - Bontatlan !! www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok - Számlás
- Új és újszerű 15-16 Gamer, irodai, üzleti, készülékek nagyon kedvező alkalmi áron Garanciával!
- Lenovo T14s Gen 2 - 14,1" touch, i5 1145 G7, 16GB RAM, 256-512GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- 243 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080 (ELKELT)
- LG 45GX950A-B - 45" Ívelt OLED evo / 5K WUHD / 165Hz-330Hz / NVIDIA G-Sync / FreeSync / DP 2.1
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

