Hirdetés

Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz fokukac #315 üzenetére

    Tavaly is volt hogy az albérletben rohadtam és a szobahőmérő 32fokot mutatott éjszaka, tehát emlékszem én ilyenre is, (szelektív memória kihúzva) sőt pár éve egy fellépésen pontosan 38 fok volt a napon a fekete színpadon, mi meg szinte tök feketében adtunk egy bő 20perces műsort, tehát tudom hogy vannak melegek is, de pont az a bajom, hogy olyan szinten rapszodikus az időjárás, hogy képes egy nap alatt 20 fokot hűlni az idő nyáron is. A baj az, hogy amikor dolgozom-tanulok, akkor dögmeleg van, majd mikor lenne időm nyaralni, akkor meg beköszönt a tél. Mindegy hogy mikorra terveztük az itthoni nyaralást, tuti hogy volt benne szar idő, sőt.. Az viszont nem normális, hogy júniusban fűteni kell. Már tavaly is volt egy ilyen, de érdekes azelőtt nem emlékszem. Nyáron azért ne kelljen már kabátban szaladgálni. Arra ott az ősz meg a tél.
    Igen, ha kisüt a nap meleg van. De ha egyre kevesebbet süt ki, akkor csak hideg van nem? És ez most másként lesz: [link]
    Igenis, ha a folyamatos jó idő és napsütés kell ahhoz hogy jól érezzem magam a NYARALÁSON, és ezt valahol délen tudom megkapni, akkor arra az 1-2 hétre délre fogok költözni, és élvezem a 30! fokot(tengerpart rulz)
    Voltam én is sivatagban, ha nem is a közepében, és a 36-37 fokot messze nem éreztem olyan szörnyűnek, mint itthon ugyanannyit(alacsony páratartalom szintén rulezz)
    Kisöregnek meg maximum nagyapámtól viseltem el ha hívott, tehát hacsak nem vagy az ő korában(83) akkor mellőzd esetemben

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Aktív témák