Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djtoomi

    addikt

    Remélem nem gond ha leirok valamit a karival kapcsolatban,segitsetek léci:

    Eddig beszereltem a gts-t,alapon volt 75fok a kari,mondjuk pont a végébe,a karitól 1cm-re ott van 4 vinyó,abból csak 2 müködik,pont ami közvetlen mögötte van,2 nincs bekapcsolva.De a kari fölött 2, 8cm-es venti szivja a levgőt,elöl 2 fujja be,elatta vagy 5cm szabad hely,alatta hangkari ami nem forro,és akkor terhelve minimum 88fok volt,de 90 fölött lefagyott.Most mellétettem egy 8cm-es ventit 2500-as fordulaton,egy zalmant,hogy jól hűtsön,most alapon 65fok,nem huzva,terhelve 85,ati tool artifacts-el simán birja,kb 2 órán át nyomtam,nem fagyott ki,itt ültem mellette,laptopon dogloztam,a gépet néztem közben,kari 85fok,de ment artifacts,és belépek TDU-ba,COD4-be, vagy valami jobban izzasztó gémbe,CoH,CoJ,S.T.A.L.K.E.R,MoH:A,CoD2 mindben kb 2 perc után kifagy,pl tduban ezt produkáltam:

    2007-10-13 15:23:15 - TestDriveUnlimited
    Frames: 445 - Time: 2362ms - Avg: 69.947 - Min: 68 - Max: 71

    Amint látszik kb 200mp-i birta,utána annyira lefagyott,hogy se win gombra,se ctrl+alt+del-re semmire,se sleep se semmire nem reagált,hang ment emg minden,de a kép emg sem mcocant,csak restartra mozdult meg.Gondolom rohadt forro lehetett,most itt van nálam kölcsönben egy inno3d 8800gts 320-as,ezekre az orajelekre kb 5fokkal hidegebb,és eddig egyszer nem fagyott ki,fps száma ugyanennyi,szal msot kétségbevagyok esve,ileltve ideges is vagyok miatta. :F

    Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

Új hozzászólás Aktív témák