Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    Hűha itt is pörögnek a hsz.-ok de mostanában lefoglal a sok meló meg a SG, az ott írtakon jókat derülök néha mint tegnap is.

    Tehát murci pláne a TH-s nem mondom hogy rossz, de kanyarodni szerintem nem szeret (pláne ha NOS-t is tol az ember mellé olyan orrtolóssá válik mint a fene), ami szeret az a M1 az nagyon jól fordul utána az RTR-X és csak ez után jön a sorba a 911 (a Top 3-ból), bár utóbbi csak akkor jó, ha a színsor megfelelő hozzá.

    (#9637) NFree
    Jó ez a fotó, hát így aztán lehet menni nem véletlenül törölték az időit a listáról a csiternek ami a 2. top idő lett volna. :( ;]
    Máskülönben téged utolérni sem könnyű nem hogy lehagyni. :W

    (#9646) Crowent
    Mondod jól mész az a baj hogy a játék az időeredményeid és a kocsid tuning állapotát (utóbbit néha rosszul) figyelembe véve sorsol melléd ellenfelet. Tehát ha nyersz elmondhatod hogy abban a kategóriában jól vezetsz, de a top pilóták az első 500 körüli időkön belül mennek, nem mondom ahhoz olyan gép is kell ez biztos. És ezt nem lecseszés miatt, de ez az igazság. ;]

    Az egyik legjobb lambos mag Szarmatrac (nem tudom miért titkos a neve Tutu, és én sűrűn látom fent) ha vele is mentél akkor látni fogod hogy lehet azokkal menni aki ért is hozzá, de elég ha NFree- Tutu- vagy BB-vel mennél látnád hogy gurulnak akik az első 500-on belül vannak. Nem mondom megfelelő autó is kell hozzá bár Tutu mindig meglep az utcai vagy race fosaival és el is megy mellettem csak nem értem hogy, mondjuk én alapvetően és elismerten bénán megyek ami közismert tény. :O ;)

    Az majdnem lemaradt hiába megy valaki jól egyenesben a kanyarban dől el a legtöbb verseny ajánlok egy pályát Verona Tunnel és ott tessék jó időt elérni, bár az pont nem murcival megy jól, inkább MR2 vagy talán Elise (vagy valami pöpecül forduló gép) való oda. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák