- Lassacskán fenyőfát állítanak a hardverek
- Tudjuk, de nem tesszük: a magyarok többsége nem törődik adatai védelmével
- Mesébe illő csodakábelt tervezett a GeForce-ok leégése ellen a Segotep?
- Irodát kért, de gyárat kapott Elon Musk a Samsungtól
- Nyílt forráskódú lett a legegyszerűbben használható AI tartalomgeneráló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Chaser
legenda
Nem kell azon meglepődni. Kis hazánkon kívül se szeret több 10k-t kieadni csak 1 lapért, jó persze hozzátartozik, hogy nem extrém tuningra találták ki őket, "csak" hétköznapira. Tegnap a p31-s3g-nek néztem utána, srác E8400-el tolja, és direkt olcsó lapot keresett alá, mert p35-össel már nem fért volna bele a keretbe, és maximálisan elégedett vele, bruttó 13k-s lap.
A linkelt lapot véletlenül se vedd meg, felszeréltségben jóval a 73pvm-s2h alatt van, árban már nem annyira, azonkívül a vga-ja is lassabb. Fogyasztásban minimálisan lehet jobb, de az tényleg minimális pár W.
#680 Skyner: SC=single channel, én 420-as cerkával, 1x2GB KM rammal használtam, nem vettem észre hogy lassabb lenne bármiben a p31-ds3l-től, sőt ami furcsa, sokkal gyorsabban bootolt
Ezért olcsóbb, és mert lassan jönnek a DC-s nv igp-vel szerelt lapok, de jóval drágábban, meg anno a 690g ellenfele lett volna, de túl későn érkezett.
A lapot BIOS-ból lehet tuningolni. Röviden: proci alul/felül feszelés adott, FSB emelés adott, FSB-t ramtól függetlenül is lehet emelni, magyarul fixálod a ram órajelét amennyire gondolod, és azon is marad FSB-től függetlenül. Ramnak, chipnek nem lehet +feszt adni, ezért ram tuningra ne számíts. Én a 420-as cerkát 8x350-en használtam benne, mikor kellett a kraft. Progi is van hozzá, ET5, azt nem próbáltam. Az AMD-s 690g-s3h volt nemrég nálam vendégségben, ott maximálisan működött a tuning win alatt.
Nyugodtan használd a lapot 1db 2 gigás modullal, legalább kevesebbet fogyaszt ezzel is. Én KM-ot ajánlok, a GB lapok nagyon szeretik, nagyon olcsó, legalább 3 év garival vedd. Tunernek nem árt olyat venni, ha komolyabban használni akarod, hogy hw-esen tuudjon tömöríteni, ne terhelje aprocit, kb 15k körül lehet ilyen, ezekben annyira nem vagyok képben, biztos van ennek is topikja.
Új hozzászólás Aktív témák
- Eladó alaplap + processzor + memória + hűtő
- ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING WIFI - 3 év garanciával
- Kingston FURY Beast Black RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL36 - XMP/EXPO - 24 hó garancia - ÚJ!
- Patriot Viper Steel 64GB (2x32GB) DDR4 3200MHz CL16 - XMP - 5 év garancia
- Patriot Viper Xtreme 5 RGB 32GB (2x16GB) DDR5 8200MHz CL38 - XMP - 120 hó garancia
- Samsung A17 mobiltelefon
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3240
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- 2025.12.04 - Frissített Lenovo Gamer árlista (RTX 5090 / 4090 / 5080 / 4080 / 5070Ti / 4070 / 5060)
- Apple iPhone 15 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

Ezért olcsóbb, és mert lassan jönnek a DC-s nv igp-vel szerelt lapok, de jóval drágábban, meg anno a 690g ellenfele lett volna, de túl későn érkezett.

