Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atom360

    tag

    válasz Osibaa #7677 üzenetére

    Hello, sziasztok. Régóta olvasgatom a topikot de csak most szólok hozzá. Most lett kész a konfigom; asus m4a88t-i deluxe, két gb ram egyenlőre, egy 5570-vga, ez csak jövöhéten kerül bele, egy lian-li q7, házban. Mivel látom a tied is majdnem ugyanez, gondolom megkérdezem hány gb ramot használsz hozzá, mert nekem w7 alatt nagyon kevés a 2gb. Egyszerre két feladatot, pl; kicsomagolás, másolás, már nem bir végezni. A másik dolog pedig nem tudom ki használt már ilyen házat de ugy látom csak a sapphire 5570 fog beleférni, mivel az alul lévő vinyó miatt nem férne el vastagabb kari. Pedig a GIGABYTE 5570 picit erösebb és jobb a hütése a nagyobb venti miatt. Én athlon 2 250-es procit vettem bele és egy hét alatt rendessen hullámzott az ára akárcsak a lapnak, végül 20k- ért jutottam hozzá, és nem bántam meg, állat jó cucc, főleg, hogy bővithető wi-fis, meg full vidokari is megy bele, mivel nem csak htpc-nek használnám hanem játékra is tv-n hd ready-ben. Egyedül a ház ami nem biztos, hogy jó választás volt mivel nem megy bele rendszerhütő, bár most még nincs is rá szükség mivel terhelés alatt is csak 50c a proci.
    Kiváncsi vagyok a te beszámolódra a gépről, mivel én csak egy lelkes amatőr vagyok nem nagyon tudok értékelhető leirást adni. :B

Új hozzászólás Aktív témák