- Everest / AIDA64 topik
- Androidos tablet topic
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Mini-ITX
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- OLED TV topic
Hirdetés
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dißnäëß
nagyúr
válasz
jobesz #36077 üzenetére
Én ezeknél jóval drágább konfiggal szemezek, a tv-m hátuljára felpattintva. Szerintem Skylake jó és a desktop-ra is mostanában érkező Kaby Lake-re megéri várni, hardveresen tudják az IGP-k a youtube VP9 kódolását, HEVC-t stb. + 4K@60Hz nem ügy, szóval egy ilyen kis doboz elég időtálló lehet az elkövetkező évekre (8K sem holnapután lesz mainstream)..
Szintén játszok, CS: Source, BF4, Starcraft II, ezek közül nyilván a BF4 a legkajásabb. Ha az viszont fullHD-ben elfut low vagy közepes beállításban folyékonyan (márpedig igen), akkor elégedett is vagyok.
Nekem nem sürgős, én megvárom a 35W TDP-be beleférő i7-es Kaby Lake procit és valami 270-es mini ITX lapot alá, aztán jön egy Akasa Euler M és béke.
Új hozzászólás Aktív témák
- Everest / AIDA64 topik
- Robotporszívók
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Androidos tablet topic
- Ford topik
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Mini-ITX
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- További aktív témák...
- Konzol felvásárlás!! Playstation 5, Playstation 5 Pro
- Emlékezetes gamer élmény, amit megvásárolhatsz VAGY akár ki is bérelhetsz! Akár rèszletre is!
- Huawei P20 Lite 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Dell Precision 5540 i7-9850H 32GB 1000GB Nvidia Quadro T1000 15.6" FHD 1 év garancia
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A23/Samsung Galaxy A25/Samsung Galaxy A05s
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest