Hirdetés
- AMD APU (AM4 és AM5) topik
- Steam Deck
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen SSD-t vegyek?
- Meghozta a régóta várt asztali Ryzen APU-kat az AMD
- AMD FX
- Milyen monitort vegyek?
- Kicombosította az M5-ös SoC-családot az Apple
- MWC 2026: Munkahelyi igásló lehet a Lenovo ThinkTab X11
- Nem lesz gyors megoldása a VGA-hiánynak az NVIDIA szerint
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kickass
őstag
válasz
Patice
#28518
üzenetére
Sziasztok!
Laptop és mini ITX között vacilálok. Amíg céges laptopot használok igazából nincs szükségem másikra, cserébe egy mITX gép alkalmas lenne némi játékra + mozizásra 3D-ben.
Egyelőre csak körvonalazódik a dolog de amit eddig kinéztem: mITX 1150 lap+i3 vagy használt i5 proci, egy CM Elite 130 ház (SHARKOON SHARK ZONE C10), CORSAIR CX Series Modular CX430M, illetve szeretnék dedikált VGA-t mondjuk GTX750 személyében ez lehet akár passzív is
Nem a teljes passzivitás a cél csak egy csendesebb kis helyet foglaló gép. Az első kérdés hogy a kinézett táp és VGA egyáltalán elférne-e a két kinézett házban?
Új hozzászólás Aktív témák
- LENOVO ThinkPad Yoga 370,14",FHD, i5-7300U,8GB DDR4,128GB SSD,WIN11,LTE,TOUCH
- HIBÁTLAN iPhone 14 Plus 256GB Red-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4561, 100% AKKSI
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4414
- iPhone 8 64GB 100% (3hónap Garancia)- AKCIÓ
- FANTASZTIKUS áron eladó dobozos új Hp Laptop 17 /Ryzen 5-7520U/16 GB RAM /512 SSD/FHD/IPS/Garancia/
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

