Hirdetés
- Milyen monitort vegyek?
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- E-book olvasók
- Androidos tablet topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Ezzel jobban keresel, mint az arannyal
- Vezetékes FEJhallgatók
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
-
PROHARDVER!
Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. október
Működéssel és/vagy beállítással kapcsolatos kérdéseknek nem itt van a helye! Erre a célra szolgáló topikok:
● Router gondok
● Otthoni hálózat és internet megosztás
● WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
márkaspecifikus topikok: (Asus, TP-Link, Cudy, Xiaomi, Mikrotik stb.)
Új hozzászólás Aktív témák
-
#19482368
törölt tag
válasz
Intruder2k5
#59020
üzenetére
Teljes mértékben igazatok van, semmiféle kincs nincs PongPongo szigetén.

A paráztatás nem paráztatás, csupán tájékoztató jelleg, mint lehetséges opciók. Természetesen lehet úgy is kezelni, hogy ilyen nincs, és lehetetten. Mindenkinek szíve joga, eldönteni mennyire biztonságosak, ezek az eszközök. Ezek alapján, a hálózatvédelemmel foglalkozó emberek is buták, és csak riogatják a cégeket, csak hogy feleslegesen több rétegű hálózatokat építsenek ki. De majd egy kiváló minőségű soho eszköz, majd tökéletes biztonságot biztosít. És feltörhetetlen Wifi hálózatot. Csak tudnám miért kerül annyiba egy AP önmagában, mint egy általatok is preferált soho eszköz. Csak azt nem értem hogy azon a bizonyos web oldalon, miért vannak országokra, hálózati eszközökre lebontva, hogy épp melyik lakossági routerbe lehet belépni. És ez publikus is, de akkor mi van azokkal, amik nem publikusak? Riogatás, szó nincs erről. De attól még hogy Strucc politikát folytatunk, attól még nagyon is problémák vannak ezekkel az eszközökkel. Ja és Wifi térkép sincs, ahol a lakossági eszközök vannak bejellőleve. Abban viszont nagyon is igazad van, hogy nem a lakosságnak kellene ezzel foglalkoznia. Hiszen igénybe vesz egy szolgáltatást, általában csomagokban. Kap egy routernek nevezett csodát, amit van aki lecserél van aki nem. Nem a felhasználónak kell ezekkel foglalkoznia, hanem a szolgáltatónak, hogy olyan eszközöket biztosítson, amit teljes mértékben felügyel, és megfelel az napjaink alapvető biztonsági előírásoknak. És termesztésen napra készen tartás.
De igazatok van, hiszen ezek a soho eszközök, kiválóak minden fronton, és ha felraksz rá egy Lede akkor aztán minden 1000% -os.
Csak gratulálni tudok, ehhez a házzoláshoz, az rendben van, hogy itt a fórumokon nem tudsz mit csinálni, és a rosszabbnál rosszabb eszközökben válogatni, de nem árt tájékoztatni az embereket arról, hogy bizony ezek az eszközök komoly biztonsági kockázatokat hordoznak magukban.
Persze lehet ki tiltani, arcoskodni, de attól még nem lesz igazatok ebben a formában.
Új hozzászólás Aktív témák
● Olvasd el az összefoglalót!
- Krups EA81 Automata kávégép 6 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 128GB Silver -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3913, 100% Akkumulátor
- BESZÁMÍTÁS! LG UltraGear 32GR93U-B 32 144Hz IPS UHD 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- REFURBISHED és ÚJ - DELL Universal Dock UD22
- 0% THM 4 havi részlet beszámítás! RX 9060 XT / 9070 / 9070 XT videokártyák készletről KAMATMENTESEN
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Gubek-Einste
Dr.NX

