Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FraFer

    tag

    Na, eddig tartott, amíg elolvastam végig ezt a topikot, Tanulságos volt, de én még mindig tanácstalan vagyok. :) Azért néztem ki ezt a két telefont, mivel őket tudom olcsón megvenni előfizetéssel a T-Mobilenál (konkrétan minden kedvezményt figyelembe véve 9 és 11 ezer forintos árakon). Egyébként nem lenne szükségem a 3G-re. Ahogy mp3-at sem fogok hallgatni rajta, mert arra van egy 6 gigás Sony Auram, ami tökéletesen megfelel e célra. Képeket elleben szívesen készítenék vele, mivel a digitális gépem 5 éves és csak 3,2 megapixeles, viszont gyakran otthon is felejtem. A videózás megint nem szempont. Fontos lenne még a villanófény (amit zseblámpaként használtam a SE k700-asnál), de ha jól tudom ez egyiknél sincs(?). Egyszerű, gyors kezelhetőség, strapabíróság, ergo viszonylag tartós, jó minőségű ház és az se egy hátrány, ha egy héten elég kétszer tölteni. Szóval a megbízhatóság a legfontosabb. Mindkettőből az ezüst/szürke verzió tetszik jobban (bár mindenki a Nokia 6233-ast feketében látja szépnek itt, ahogy figyeltem...). Ha segít, eddig ezeket a telefonokat használtam: Nokia 2110, Siemes c25, Siemens s35, Siemes sl42, Sony Ericsson t610i, Sony Ericsson k700i, de nem igazán ragaszkodom egyik márkához sem, ha az SE vagy Nokia. :)

Új hozzászólás Aktív témák