Hirdetés
-
PROHARDVER!

Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
dzsordzs69
#1998
üzenetére
Némi kutakodás után, picit előrébb jutottam a témában.
Az intentek megjelenítéséhez telepítsétek az Activity Launcher-t.
Ez ugyanugy kilistázza (pontosabban csomagnév indítóval együtt, ami a Nova-ból hiányzott), mint a Nova launcher.
Megkeressük az indítani kívánt aktivity-t, majd hosszan nyomva a "Parancsikon szerkesztése"-t válasszuk. Ekkor megjelenik a Csomagnév és az Osztály. Ezek tartalmát kell átmásolni a MD intent küldés részébe.
Nem tudom, hogy más programnál hogy működik, mert csak a Simple-vel teszteltem. Ennél nem volt szükség az Aktivity mező kitöltésére (A Target maradjon Activity), csak a Package és az Class részt kell kitölteni. És lám, működik dzsordzs69 kivánsága.
Azt hozzá kell tennem, hogy bizonyos activity-k nem indthatóak (paraméterek vagy egyéb okok miatt), de erre rájöttök a tesztelés közben Ti is.
Új hozzászólás Aktív témák
- TELJES KÖRŰ IT BESZERZÉS
- Lenovo ThinkPad T14s Gen 2 i5-1135G7 16GB 1000GB FHD 1 év garancia
- Gamer/streamer mikrofon, állvány, deck és USB HUB kitűnő árakon!
- Beszámítás! VALVE Steam Deck OLED 512GB SSD kézikonzol garanciával hibátlan működéssel
- MacBook Pro 14" 2023 M3 Pro 36GB RAM, 11 core CPU, 14 core GPU, 512GB SSD, Space Black 27% Áfa 0458A
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Mcrazy
Oldman2
