Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz vadkörte #74001 üzenetére

    Hehe... Zártam már ki magam vele.

    :D No ezért van az, hogy pár dolog abba a körbe tartozik, amit nem nagyon piszkálok, ilyen a tűzfal is. Mikor elkezdtem Linuxon botladozni, szakik azt mondták, van tűzfal, be is kapcsolhatom, de igazából akkor ér valamit, ha tudom konfigolni és inkább iptables a neve nem ufw. Szívtam már napokig szolgáltató miatt, úgy, hogy nem is tudtam mi van, nem okozok magamnak arcidegzsábát csak, ha az jó nekem. ;] Így aztán Win után se vírusírtó, se firewall. Nem igazán számítok meglepetésre még így sem, ami neuralgikus pont, az a netbankolás, itt meg úgy megkavartam/kavarták a dolgot, hogy gyakorlatilag csak akkor tudok bankolni, ha mindkét telóm a környéken van! Amúgy agyrém ez így, de védelemnek elég jó. :K

    Amúgy új kollégánk ezzel a zárt porttal tényleg elég vicces, mert ezt akár az elején is kérdezhette volna. Szerencsétlen Tor próbált volna működni, de nem sikerült neki. :Y Én meg abból indultam ki, hogy ha valaki ilyen szinten anonimizál, csak vágja ennyire a dolgokat. Remélem most már fog működni a dolog, mert lassan kifogytam a tippekből. :D

Új hozzászólás Aktív témák