Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • meggymagos21

    lelkes újonc

    válasz ubyegon2 #74002 üzenetére

    vadkörte írta:
    "Ha nincs nyitva a port, mégis miként kommunikáljon szerencsétlen???"

    Vadkörte úrnak megköszönöm (ő nem biztos, hogy olvasta az utóbbi 7-8 napnyi itteni kommunikációmat, ő nem láthatta, hogy már egy hete rákérdeztem Ubytól a tűzfalra, amit leintett Uby, és külön köszönöm a tor leírást, kedves Vadkörte úr, amint időm lesz, elolvasom),
    de Ubyegon-nak most kivételesen ezt nem köszönöm. Ugyanis Uby hatalmasat nézett be, ÉN JÖTTEM RÁ EGY HETE, Ő VISZONT IGNORÁLTA(!!).
    Egy hete futok neki sokadszor ugyanannak hiába (történetesen a tor telepítésnek, de nem ez a lényeg, hogy mi a technikai probléma tárgya, lehetett volna más dolog is a probléma tárgya).

    Eddig megköszöntem, kedves uby, eztán is megfogom neked, HA MAJD ÉRDEMBEN segítesz, de ez most nem esett jól, hogy a saját hibád kivetítetted rám... Ennyi vacakolás után, miután én jöttem rá a hibára, leszavaztad, és nem ez az első eset! Mivel mondtam a napokban, hogy háromszor is 15+18 percig hiába vacakolt a rendszerem, launcher megnyomására, megint jeleztem előre, akkor is magabiztosan mondtad, hogy csináljam... És megint nekem volt igazam, jól sejtettem, és fél órám megint odalett, megint nem lehetett megszakítani se... Evvel csak az a baj -nem az, hogy kinek van igaza, hanem-, hogy gürizek a problémámmal, és két vonatkozásban többször is hibás tanácsot adtál, határozott kijelentéseid közepette. Idézem mindjárt, mit írtál most - és a pláne az, hogy egy hete szívok, mint a torkosborz, csak mert hiába jöttem rá, hogy tűzfal a bibi, te leszavaztad, kedves Uby, most meg neked áll feljebb:

    "Amúgy új kollégánk ezzel a zárt porttal tényleg elég vicces, mert ezt akár az elején is kérdezhette volna. Szerencsétlen Tor próbált volna működni, de nem sikerült neki. :Y Én meg abból indultam ki, hogy ha valaki ilyen szinten anonimizál, csak vágja ennyire a dolgokat. Remélem most már fog működni a dolog, mert lassan kifogytam a tippekből."

    Nem haragszom, csak ne legyél már ennyire figyelmetlen és elszállt időnként, megkérlek, kedves Ubyegon.

    A BIZONYÍTÉK:

    Június 28. körül a Brave telepítés kapcsán rákérdeztem -már akkoriban is nekem jutott eszembe- a tűzfalra, SENKI nem hagyta jóvá, hogy "jaja, az is lehet probléma, állítsam be", vagy valami... De később, jún 30-án konkrétan Ubytól is megkérdeztem!

    Idézet tőlem, Ubyegonnak címezve a kérdésem, JÚNIUS VÉGÉN, 2020-06-30 16:30:37 :
    [A tűzfalam véd túl?]

    Ubyegon válasza, 2020-06-30 17:34:51 :
    [Nem tűzfal, nem telepítési hiba, annyit csinálj elsőnek, hogy ezt a parancsot bemásolod a terminalba: curl....satöbbi]

    Egyébként a Brave telepítés kapcsán is már jeleztem, 2020-06-28 18:14:42 -kor:
    [Lehet, hogy a Tűzfal beállításom nem stimmel? Befelé mindent tiltok, kifelé mindent engedek.]

    [ Szerkesztve ]

    Nem erőszak a hagymás disztrótor. Linux-Mint 19.2 Cinnamon _ , 2006-2007 körül gyártott asztali PC-vel: Intel Core 2 _ , 2 x 2.40 GHz _ , 3.8 GiB RAM.

Új hozzászólás Aktív témák