Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz King Unique #37258 üzenetére

    Ezt a freeDOS- t érdemes lenne leszedni, mert anno olvastam én is, hogy ez bekavar a normál GRUB2 frissítésnek.

    Antergost próbáld ki, elég friss a kernele 4.0.5-1-ARCH és én is korán nyekeregtem, hogy milyen HDD program van rá, erre fenn van a tárolójában (lehet, hogy AUR- ban) alapból a gnome-disk-utility legfrissebb verziója! :)
    Van egy whdd nevű program is, ha jól értem, ez a smartmounttools- ra épül, de nem tudta felépíteni a pacman. valamit hiányol az építéshez
    KDE- t én se nagyon használok Cinmanó teljesen elég nekem, azt se tudom hirtelen megállapítani, milyen plasma- t használ most az Antergos, sőt egy darab Arch terminal parancs se jut eszembe. :B
    Érdekes, eddig Antergos se akart rendesen működni, de ez a friss simán felment és minden működik, de gyüjtöm az elszántságom a Chakrához újra.

    (#37261) lev258 Ez a tűzzel rajzolás tényleg kafa, nekem még nem jött össze, de a fityegő ablakok nagyon tetszenek, néha ezek miatt megyek át Mint XFCE- re, Cinmanón nem akart működni régebben ez a wobly vagy mi. :)

    [ Szerkesztve ]

    mennyé' be az ólajtón és ne gyere ki - Látóasszony topikot visszakaphatnám?

Új hozzászólás Aktív témák