Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz #81562624 #32034 üzenetére

    Openbox ablakkezelőt használ, xfce vagy lxde sem lesz gyorsabb, sőt, de megpróbálhatod. Az XP lehet, hogy frissen hozza ezt a sebességet, de:

    1. Már nem támogatott, nem kap frissítéseket, lyukas a rendszer
    2. Idővel úgyis belassul majd megint
    3. A linux (Crunchbang/Debian) viszont nem lassul, stabil és nem kell félned a vírusoktól sem. :)

    ___

    (#32037) elodman: Nem tudom, hogy a komplett rendszerhez van-e magyar nyelvi csomag (szerintem nincs, alapból legalábbis), de a menüpontok, gombok magyaríthatók. Én pl. a menüket és a shutdown ablakot átírtam magyarra, mert akiknek telepítettem, azoknak jobb úgy. A menü grafikus felületen szerkeszthető, átírható, a shutdown ablak 1 db szöveges fájl szerkesztésével átirtható. Böngészőből és LibreOffice-ból van magyar nyelvű. Magyar bill kosztást és lokált támogat. Szóval első beállításkor kell kis angol tudás, utána már nem fontos annyira.

    De ott a Xubuntu/Lubuntu, azokban van magyar nyelv, ha jól tudom. 1,5 GB Rammal már az elementary OS is megy simán, abban is van magyar nyelv és jól is néz ki. :)

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák