Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • audi100td

    nagyúr

    válasz 7 #10870 üzenetére

    Szia,

    az adatlapomon szereplö laptopon futna (c2d 1,86Ghz, 4GB RAM, GMA 4500), igazabol semmi extra, csak alapvetö feladatokra kellene, internet, office, film, zene, kb ennyi es jo lenne ha minel kevesebbet fogyasztana, bar nekem ugy jött le, hogy ez nem kimondottan disztro függö, inkabb kernel (<2.6.35). Kiprobaltam Ubuntu 11.04-et, Mint 11-et, ezek eleg bugosan müködtek, ubi a unity miatt laggolt akku üzemmodban, mint meg akksirol el sem indult, bejelentkezesnel folyton kifagyott. Fedora 15-nek is adtam egy eselyt, de Gnome 3 miatt elegge szükösek a beallitasi lehetösegek, gondolok itt akar az energia menedzsmentre, parancssoron keresztül biztos meg lehetne csinalni ott is mindent, de ehhez most se idöm, se türelmem nincs igazan. Tehat most ott tartok, hogy jo lenne valami stabil disztro, igazabol ez lenne a legfontosabb, persze nem artana ha gyorsan is futna, Mint majdnem olyan lassan bootolt be mint Win7. Ubuntu 10.04 LTS-re gondoltam, de termeszetesen nyitott vagyok barmi masra is, csak ne legyen tul bonyolult. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák