Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hermanyi

    őstag

    válasz saen #64735 üzenetére

    Az aromája illan el azért nem olyan fogós. De nem romlik meg nem penészedik meg .
    Nekem idén már elment közel 30 kiló etetőanyag . És csak 1 versenyem volt . Én leszoktam ,hogy klónként veszem a kaját . Ha veszek akkor kartonra . Nem azt mondom van még idehaza tavalyi kaja (sensas bream ) pár kiló . De lassan megint vennem kell ,mert nem sok van idehaza . :(

    szerk : WarninShotZ Angol kaját finom szerelékes versenyen szerintem senki nem használ . Angolok pontyoznak , tudom van keszeges kajájuk is de idehaza nem mérvadó . Versenyeken Belga , Francia kaja ami 90% ban megy . Régen ment a Milo is de az sajnos kikopott . Van den kajakból vannak olyanok amik kifejezetten arra vannak ,hogy a szarrá etetett vízen érvényesüljön . Érdekes ,hogy ha mezei pecán használod akkor nem egy nagy dur , de mikor beszórnak 300 kiló kaját egy nap egy egy 1000m es partszakaszon egy héten keresztül akkor a 2.-3. naptól nagyon elkezd működni .

    [ Szerkesztve ]

    Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Új hozzászólás Aktív témák