Hirdetés
- Beolvad a Palitba a Galax a VGA-piac nehézségei miatt
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Dell notebook topic
- Memóriakártya topic
- Jelentősen meglazítja a gyeplőt a Windows 11 frissítéseknél a Microsoft
- RAM topik
- 4K vs 8K – Megéri-e a 8K TV 2026-ban?
- Analóg-mechanikus hibrid billentyűzetekkel újít a Logitech
-
PROHARDVER!
iPad topik összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mr. Y
őstag
válasz
Kókuszdió
#39682
üzenetére
Tudod amíg az M1-es CPU-knak elég a passzív hűtés, vagy a Macbook / Mac Mini-k esetében az a minimális ami van, természetesen figyelembe véve a konkurencia kényszermegoldásait, addig nem hiszem, hogy pont az M1 fogyasztásával lenne probléma
Jó persze, nem egy A15 Bionic, de erőben sem 
Hihetetlen sokat gondolkodtam rajta, hogy a 2018-as Mac Mini-t (egyébként a fullos verzió) mire váltsam, 2020-as kiadásra vagy M1-es iPad-ra (bár ebben az esetben az imádott Mini6-om feleslegessé vált volna), végül az egyetlen érv ami meg tudott győzni a Mac Mini mellett az a monitor támogatottság.
Mert valamiért hiába van az M1-es iPad-ban is HDPC2.3-as TB kimenet, akkor sem tudja kezelni megfelelően a külső monitorokat. Ellenben ugyan ez a CPU gépben igen. Ez nálam kifejezetten fontos, hiszen 3, olyakor 4 monitorral dolgozom (amit hozzá kell tenni, az Intel-es 2018-as kihajtott, az M1-es már nem, legalábbis darabszámra).
Minden esetre, ha már az alap témánál tartunk, mint videóvágás, az M1-es gépek futtatnak iPadOS és iOS szoftvereket is, így lepróbáltam a LumaFusion-t is a Mac Mini-n. Az, hogy érintőképernyő nincs ott, úgy vélem kárpótolható a Magic TrackPad-el. Imádom úgy, ahogy van. Igaz, nem hordozható a kivitel, nade ki hordozna magával ennyi monitort?

Új hozzászólás Aktív témák
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Beolvad a Palitba a Galax a VGA-piac nehézségei miatt
- Jövedelem
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- Viccrovat
- Formula-1
- Bundle topik
- Kiszivárgott a Xiaomi 17T és 17T Pro teljes specifikációja és eurós ára
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4447, 100% Akkumulátor
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4653
- iPhone 13 mini 128GB 88% (1év Garancia)
- Yenkee YMC 1030 Mikrofon Kit (mikrofontartó kar, kábel, stb.)
- Apple iPhone SE 2022 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Jó persze, nem egy A15 Bionic, de erőben sem 


