Hirdetés
- DUNE médialejátszók topicja
- Milyen Blu-ray írót?
- Philips LCD és LED TV-k
- Ilyen olcsó sem volt még egy Apple notebook
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- AMD Navi Radeon™ RX 7xxx sorozat
- Mikor lesz már jó a Bluetooth? — Bluetooth 6.0 technológia
- Apple MacBook
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
-
PROHARDVER!
iPad topik összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
arnd
senior tag
válasz
Lalikiraly
#38741
üzenetére
Nekem olyan tapasztalatom volt, hogy pl. a viberen kapott képek nem jelentek meg a google fotókban, talán csak a szifonosban... vagy fordítva, de tuti a másikra lett volna szükségem.
Meg a google fotókban nem találtam a képre firkálási lehetőséget. Tuti a szifonos fotókban nem láttam a viberes képeket, mert valamit rajzolni szerettem volna rá, és a google fotókban meg nem leltem meg.File átmásolásra, meg ott a floppy hálózat
akarom mondani a C type pendrive, nem túl nagyvonalú, de legalább nem vonok be még egy céget a privát tartalmaim transzportálásába.Nekem eddig mindegyik usb-to-HDMI konverter működött.
Ja és pushbullet helyett valami jó alternatívát tudtok?
Új hozzászólás Aktív témák
- Nvidia Quadro és AMD FirePro kártyák - számla, 6 hó gar.
- Lenovo LEGION 5 PRO Ultra 7 255HX 24GB RAM 512GB SSD RTX 5070 8GB 16" QHD+ 3év Prémium GAR
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- Dell Precision 7550 i7-10850H 32GB 1TB Nvidia RTX3000 6GB 1 év garancia
- Telefon felvásárlás! Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy A25, Samsung Galaxy A35, Samsung Galaxy A55
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
akarom mondani a C type pendrive, nem túl nagyvonalú, de legalább nem vonok be még egy céget a privát tartalmaim transzportálásába.
