Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xhege

    addikt

    Sziasztok!
    Macbook topikból tévedtem ide, bizonyos instrukciók alapján. Nemrég csöppentem bele az Apple ökoszisztémába egy iPhone 11 által. Egyre jobban bejön ez az IOS dolog, és egyre több helyről hallottam, hogy mint ökoszisztéma lehet még fokozni az élményt. Elgondolkodtam rajta, hogy egy Aplle notebookot is érdemes lehetne beszerezni, Az ottani topikban leírtam, hogy főleg tartalom fogyaszásra, kis irodai felhasználsára, e-mailezésre kellene. Szóval semmi komoly. A keretem nem túl vastag, első körben olyan 150 ezerben gondolkozta. Ott azt javasolták többen is, hogy ennyi pénzből és ilyen felhasználásra jobb lenn egy iPad és kiegőszítőnek esetleg billentyűzet. Hát így keveredtem ide. Most néztem, hogy az iPad-ek világa is elég szövevényes. Van sima iPad, van Air, Pro, Mini. Ezek közül mit érdemes nézegetni, ami ár/érték arányban a legjobb lehet? Akksival, hogyan bírják? Milyen billentyűzetet érdemes venni hozzá? Meddig kapnak támogatást? Használtan érdemes? Szóval minden jó tanácsot örömmel fogadok, és előre is köszönöm annak aki időt szán rám és válaszol! :R

Új hozzászólás Aktív témák