Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sumptuous
    senior tag

    @peterkeT
    Igen, csak az air + pencil+ tokkal már éppen dupla pénzt költöttem el mint ez a használt pro..ráadásul az A12 n kivűl kb mindenben jobb a pro... fuuu nem tudom!
    NEHÉZ KÉRDÉS! :DD :DD

    Azt döntsd el, hogy zavar e a sérülés rajta. Ha tokban fogod hordani, akkor úgysem látszik, de később ha meggondolod magad, nehezebben lehet majd így eladni. (Gondolom azért van ennyire lenyomva most is az ára, hogy könnyebb legyen vevőt találni rá.)

    Nekem is ilyen van, csak gold és 512-es + garis még bőven.. Szintén az Air3-an gondolkodtam, meg a 10,5-es Pro-n. Nálam a hangszóró (2 vs 4) és a ProMotion kijelző (60Hz vs 120Hz) egyértelműen a pro mellé döntötte a mérleget. Hiába valamennyivel gyengébb a SOC.. Plusz ugye rajzhoz is jobb, mint az air, a kijelző nagyobb képfrissítése miatt. Nem tudom, ez nálad mennyire befolyásoló tényező. :R [link]

    iMazing tényleg kiírja, nem tudom viszont hogy mennyire pontos. Nálam van, hogy 96, de van hogy csak 92%-os az akku healt. Iránymutatásnak jó, de nem egy túl megbízható cucc. :) Most pl.: 94%.. [kép]

Új hozzászólás Aktív témák