Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz vuk777 #18518 üzenetére

    Annó rosszul döntöttél amikor nem ud3-at vettél. Télleg hihetetlenül jók, annak ellenére, hogy asusos vagyok. 24/7-re 530-as fsb simán lőhető velük quaddal. Ráadásul kevesebb fesz. kell nekik.
    Kösz szépen a bíztatást, amint hazaértem a nyaralásból,akkor nekiesek, kb. 3-4 napig nem lesz evés-ivás-alvás-csaj, amíg ki nem tesztelem a lapokat (fsb-fesz vonatkozások, hűtés modok m2f-el és p5q3-al), ramokat (overclockok, undervoltok, stabilság mérés, van vagy 12-14 modulom), vga-kat (ati 4870, gtx260, gtx480, 9600gt), táp (hx750 szálankénti harisnya után, javított chifi cft700)
    Elleszek nna. :))
    Maximus baja:kivettem a gtx260-as karim, betettem egy 8600gt-t, azután nem tudott bepostolni sem a gép, az lcd poster cmos errort írt. Legyalulta magát mind2 bios chip.
    Sok sikert neked is az új cuccokkal majd. Remélem jól csapatod majd azzal. Bár 2 dolgot szeretnék adni tanácsként: készülj fel, biost újra tanulni.Mind megnevezéseket, mind értékeket. A másik pedig, hogy asus joban szereti a g.skill ramokat.
    jó8, üdv: Dévid.

    Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

Új hozzászólás Aktív témák