Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz venom8888 #723 üzenetére

    A boltok kapcsán azért kérdeztem pontos forrást, mert én Magyarországon élek. Míg a hazai piac kínálatát, árait álmomból felébresztve tudom, a fentiek közül csak az Amazon.co.uk oldalát ismerem.

    Azon és a többi oldalon is egyesével ki kellett keresgélnem az ajánlott típusokat, valamint megnézni a kínálatot, mert a UK-ben egyes tévéknek más példányai kaphatóak, mint nálunk.

    Ha már Philips, akkor én a 8505-nél alább nem adnám.

    Hisense palettájáról az árkategóriában a kettő közül bármelyik jó lehet. Én biztosan az "U7QF"-et venném.

    A többi általad említett helyen (a TCL 50 & 55C715-tel együtt) - nem meglepő módon - már elkapkodták az akciós áron, de az Amazon oldalán még kapható: LG 50NANO796

    Egy kifejezetten jó, ajánlott, kiváló MVA panellel szerelt tévé, WebOS operációs rendszerrel.

    Ha ívelt is szóba jöhet, és olcsóbbat keresel, akkor még ezt tudom ajánlani: Samsung UE49RU7300

    A SONY és Panasonic palettájáról az árazás miatt esélytelen épkézláb tévét ajánlani.

    A többi kínai, és török gyártót pedig gondolom ugyanúgy nem preferálod, mint a TCL-t.

    Ami a "hibás szériát" illeti... ha gyárilag elismert hibára gondolsz, visszahívott tévékre, a fentiek egyike sem az.

    A "foltok a képernyőn" nem tudom, mire gondolsz. Ha fényszivárgásra, a háttérvilágítás hibájára, vagy "felhősödésre" céloztál, akkor annak elkerülésére nincsen biztos recept.

    LCD készülékben kifoghatsz ilyen szempontból kiváló és rossz darabot is.

    Azért jellemzően az MVA panelek esetében kisebb az esély gyengébben teljesítő példányt kifogni. Valószínűleg a panelszendvics szerkezetének köszönhetően.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák