Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ádibádi

    tag


    Üdv mindenkinek!

    Kérlek titeket segítsetek vhogy mert már az egyvérzés kerülget. :( :O :W

    Akkor tehát kezdeném az elejéről:

    Tehát van 1 db. 200GB. -s ATA 133 ( SAMSUNG ) HDD-m. ( Tökéletesen üzemel ezzel nincs is gond ) Viszont történt kb. 2 órája hogy fel akartam rakni a magyar VISTÁT ( 3 particióra van osztva a HDD : 1. az XP nek ez 10 giga 2. a vistának ami nem volt előre formázva csak meg volt hagyva neki 15giga hogy ne keljen darabolgatni és a 3. az adat részleg , ezen volt minden adatom ) tehát fel akartam rakni az előre kivágott 15 gigára a vistát és a többihez nem is nyúltam természetesen fel is ment szépen de mikor progikat szerettem volna telepíteni rá látom hogy az adat particiót nem látja a vista :( :O mondom mi van ? :W Úristen hova lett ? :O :( XP elindít az sem látja ( már ) pedig eddig semmi gond nem volt. Ekkor már az agyvérzés szélén voltam ( hiszen KB. 140 GB. FONTOS adatom volt azon a részen ) de gondoltam csak megoldom vhogy. Vista partició letöröl ( a telepítőben az adat parti üresként szerepel ami lehetetlen hisz 2-t egyszerre nem formázhatott elvileg :U :(( ) XP elindít semmi válozás már a szívroham is majdnem rámjött , idegességemben felraktam a Partiton Magic 8 -at de az meg unallocated -nek látja azt a fent maradt 180 gb.-t :( :O Próbáltam undelete partition- ozni de nem talált ilyet. :W :U

    Nem tudom mi tévő legyek ilyet még életemben nem láttam pedig már volt sok furcsa esetem de ez mindenen túltett :(((

    Akinek bármilyen hasznos ötlete van kérem írjon!

    Előre is köszönöm :R
    u.i : Bocsi a hibákért már fáradt vagyok de nem tudok most aludni e miatt :W :O :( :((

    A NŐKNEK ÁLLÍTÓLAG 70 HÁZIMUNKÁHOZ KELL ÉRTENI: A FŐZÉS ÉS 69...

Új hozzászólás Aktív témák