Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • giigz

    veterán

    válasz Satan_Claus #6102 üzenetére

    Ő leírta, hogy mit tapasztalt, majd én is leírtam hogy mit tapasztaltam. Mi a gondod ezzel? :U

  • giigz

    veterán

    válasz Satan_Claus #6102 üzenetére

    Legalább arra a kérdésre válaszolj már légyszi, hogy miért ignorálsz amiatt, mert leírtam a tapasztalataimat a gumival kapcsolatban, aminek minden egyes szava igaz, saját tapasztalatok, nem tudok mást írni, most nem fogom azt hazudni, hogy nekem is nőtt a fogyasztásom, és nem tapadt jól a hóban, illetve másoktól is azt hallottam, hogy esőben 1-1,5 literrel nőtt a fogyasztás, inkább leírom őszintén, hogy mik a tapasztalataim, hátha másnak még hasznos lesz.

    (#6104) focvis: Én is Michelin Alpin A4-et vettem volna, az elején Sava/Barum-ot akartam, de aztán úgy döntöttem, hogy ha már kiadom a pénzt, akkor kompromisszum ne legyen, viszont az én méretemben Alpin A4 nem volt, régebbi típust meg nem akartam, Dunlop-nak sem volt az új télije, Bridgestone elég elszomorítóan szerepel mindig, legalábbis amilyen fajta gumikat néztem tőlük, és volt az én méretemre, az kritikán aluli volt, aztán megkérdeztem a gumis ismerősömet, és ő adta meg az utolsó löketet, már előtte is szemeztem a Vredivel, Renault topicban is többen vettek SnowTrac 3-at, végül nekem is az lett... Nagyon meg vagyok vele elégedve, közben beleástam magam a témába, és azt kell mondanom, hogy a Vredestein nagyon jó gumikat gyárt. Nem lennék én fanatikus, szimplán elismerem, hogy a Vredestein jót ad jó áron, és pl. a Sportrac 5 gumijuk szimplán az egyik legjobb, mégis itt a topicban nem szokták ajánlani. A Focus-on nekünk is Michelin van, Alpin A3 talán a télire, azzal is meg voltunk elégedve, egyetlen problémája annyi, hogy kegyetlen hangos.

    Tehát mindenkinek írom, hogy nem vagyok Vredestein mániás, de ha van egy olyan gumijuk (Sportrac 3,5, ST3, Ultrac-ból is több fajta) ami kiemelkedően jó, jó áron van, szárazon/vízen jól tapad, minősége szintén jó, halk, és a felhasználói vélemények is a legjobbat mutatják a gumigyártók közül, akkor csak veszem a bátorságot, és ajánlom ezt a márkát.

    :R

Új hozzászólás Aktív témák