Hirdetés
- TCL LCD és LED TV-k
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Pánik a memóriapiacon
- Más termékek kárára gyárt több AI gyorsítót idén az NVIDIA
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Autóhifi
- Végre 120 Hz-es lesz az Apple következő monitora
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- OLED TV topic
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
-
PROHARDVER!
A Microsoft Excel topic célja segítséget kérni és nyújtani Excellel kapcsolatos problémákra.
Kérdés felvetése előtt olvasd el, ha még nem tetted.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sziasztok!
Belefutottam egy kemény problémába, amihez egyszerűen nincs elég tudásom, Nektek viszont biztos menni fog (legalábbis nagyon remélem
.Az alap feladat, hogy egy adott Excel fájl adott cellájában lévő tartalmat minden egyes nap délben át kellene másolni ugyanezen fájl egy másik cellájába, de úgy, hogy a cél cella minden nap más és más. Tulajdonképpen arról van szó, hogy van egy SQL lekérdezés, amely eredménye bekerül egy adott cellába, és ezt az eredményt kellene napi szinten megőrizni, nyilvántartás szerűen, dátum szerint.
Egy nap egyetlen értékre van szükség, így az már csak hab lenne a tortán, ha egy adott nap a makró csak egyszer futna le, akárhányszor is próbálják meg lefuttatni, mert például ellenőrzi, hogy ha az adott napra már történt értékrögzítés, akkor nem írja felül a cél cella tartalmát.
A legszebb pedig az lenne, ha a makró úgy futna le, hogy az Excel fájlt meg sem kellene nyitni hozzá, hanem időzítve, megnyitás nélkül is aktualizálná az értékeket, és mentené a változtatásokat.
Megoldható mindez egyáltalán Excelben, vagy ez már inkább programozási kérdés?
Új hozzászólás Aktív témák
- Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 16 Plus 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- DOKKOLÓ BAZÁR! Lenovo, HP, DELL és egyéb más dokkolók (TELJES SZETTEK)
- Több darab! MacBook Pro 16" M1 32GB RAM 27%-os áfás számla
- ÁRCSÖKKENTÉS MacBook Pro 17" i7 2.6 GHz 8GB RAM 8 ciklus az akkuban!
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
.
Fferi50

