Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz bzoley #528 üzenetére

    kicsit megint lassú vagy, egy kronológiailag korábban történő állítástól miért várod el, hogy a később megtörténő dolgokra is igaz legyen, ilyen csak a vissza a jövőben című filmben történt meg, az meg, hogy Te ezt ismét nem érted meg, megint nem engem minősít. A mondatban ott volt egy múltidőbe visszamutató rész, kár, hogy iskolában kimaradtál, és izzadtságszaggal töltöd meg a topicot, ahogy itt erőlködsz. nem értesz meg egy félmondatot sem. Nem azt írtam, hogy minden állításom most, a múltban és a jövőben is tény, hanem azt írtam: amit leírtam. (tudod, múltidő) .. Azt sem értem miért kell olyasmivel kezdened ami neked ciki, azt bizonyítja, hogy nem fogtad fel, mit olvastál. Nem kevertem össze semmit semmivel, ezt végképp nem tudom, honnan olvastad ki. pár hozzászóllással ezelőtt sikerült a hozzászólást válasszá degradálnod, nyilván azért, mert ott sem vagy tisztában, hogy mi micsoda. ha megcáfolod aztt amit írtam adatokkal, tényekkel, azt hajlandó vagyok elfogadni, sőt, még a tévedésem beismerésére is hajlandó vagyok, de addig amit itt csinálsz csak saját magadat égető másokat meg pocskondiázó üres fecsegés, de talán megérted más szóval fogalmazva: topicrombolás. Jó lenne, ha a hozzászólásaidban a témával foglalkoznál, elég unalmas, hogy megpróbálod megmagyarázni a saját igazadat azzal a hozzászólással kapcsolatban. amit félreértelmezel. próbáld ki, hogy ezután nem reagálsz egyik hozzászólásomra sem, hidd el, mindenkinek (de leginkább a többieknek és nekem) jó lesz így.

    külön is leírom, hátha már elfelejtetted: ne válaszolj a hozzászólásaimra légyszives. köszi.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák