Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    Sziasztok,

    lenne egy, amolyan vegyesfelvagott, kerdesem a szakikhoz.

    Szeretnek venni egy olcso, megbizhato usb-s DVB-T tunert ebayrol, DX-rol es szeretnem a tanacsaitokat kerni, hogy milyen modelleket ajanlotok, melyek a kerulendoek, ill. milyen chipsetest erdemes nezni.

    2 fo felhasznalasi terulet lenne:
    Az elso egy win7 x64 alapu desktop (lasd adatlapom). ingyenesen nezheto foldi sugarzasu adokhoz

    A masodik, es igazan ez az, amiert batorkodtam hsz-t irni, a kovetkezo:

    Androidos tabletre (Nexus 7) szeretnek DVB-T-t varazsolni microUSB OTG kabel segitsegevel. Androidos programokat talaltam, van koztuk par igeretes, de, amennyiben lehetseges, szeretnek biztosra menni az usb stick kivalasztasanal. A Play-en elerheto EyeTV Micro-hoz hasonlo megoldassal valszeg mukodne, a 3rd party app azert kellene, mert ez valoszinuleg csak a sajat tunerjevel mukodik, csak annak a 63€-s ara kicsit borsos ill. tobb, mint amit a projektre szannek. Szoval ami eddig adott az par app, az N7 ill. az OTG kabel.

    Milyen tipusokat ajanlotok? Mivel tablet gondolom valami olyan chipsetes kellene, ami nem tul energiaehes.

    Koszi a tippeket

    Balinov

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák