Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tosee

    őstag

    válasz nagyvixi #1934 üzenetére

    "A crackben amúgy meg nincs olyan dolog ami felülirnak biztonsági dolgot amit irsz hogy a program már semmit ne érjen,hiszen ez csak a védelmet szedi ki,a kódot vagy licencet módositja abban a dll-ben amiben kell vagy másban,de a program szerkezetéhez nem nyúl,csak a védelmet szedi ki belőle."
    Nincs igazad! Az lehet, hogy te ezt látod, de azt nem tudod mi történik a háttérben! Esetleg azzal, hogy elindítod az aranyos kicseréli a fájlt és elindul az adott szoftver (hurrá) de azmellett lehet, megfertőz párat és bukott a mutatvány (persze ezt nem veszed észre, mert szerinted mindegyik antivírus false riasztásokkal dobál?, közben meg valódi csak figyelmen kívül hagyod)!

    "Amit irsz hogy mindegyik irtó máshogy ismeri fel a dolgot,itt totál ne merről van szó,én ne mazt irtam hogy egyik igy a másik úgy ismeri fel ugyanazokat a fájlokat!Hanem hogy amiután leirtotta az egyik vagy másik a cuccokat,egy harmadik totál ÚJAT talált MÁST,nem ugyanazt a fájlt találta meg egyik sem kétszer,mégha tudom van ilyen is,nem erről van szó mondom,hanem új és újat talált ahány virus vagy kémprogamirtó MÁS fájlban,tehát a lényeg hogy nincs tökéletes védelem igy,mert mindegyik talált új virust vagy kémprogramot MÁS fájlban amit az előző nem talált meg."
    Mindegyik antivírusnak más az adatbázisa, motorja, éppen ezért más néven is detektálhatják az adott vírust, és esetlegesen ha hiányzik az adatbázisból, akkor nem veszi észre!

    A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

Új hozzászólás Aktív témák