Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ntomka

    nagyúr

    válasz W666W #1299 üzenetére

    Ezt az "atomerőműves" dolgot mondod nekem, akinek Athlon XP 2400+ (@2.0GHz) és 1.5GB ram van a gépében? A videó kártyának meg semmi köze a víruskergetéshez tudtommal. :D Mielőtt kérdeznéd, ez csak egy egymagos gép, 32 bit, semmi extra. Hidd el, a tied az enyémhez képest igenis erőmű. És azt is hidd el, egy ilyen gépen már erősen érződik, hogy mi mennyi erőforrást von el. A CIS gépigényét meg rosszul méred fel szerintem. Kapcsold be a folyamatkezelőben a minden felhasználó folyamatának mutatását, mert a CIS alapjáraton 10-20MB között eszik, hisz -ha jól emlékszem- két folyamatot is futtat rezidensen. Na de nem ezen a pár MB-on vitázok, hisz 1.5GB memórián sem olyan jelentős már ez, hanem a proci használaton. Igenis felpörgeti frissítéseknél és -sajnos- újabban csontra fagyasztja a gépet a 100%-os CPU használatával, ha érkezik egy hibás update.

    Sajnos ez van, nem kitalálom, és nem kitaláljuk a történetet. FüligJimmy jó barátom, neki még gyengébb gépe van sajnos, mint nekem, illetve a bátyámnak hasonló az enyémhez, nekik is jelentkezett. Szóval nem egyedi eset, nem kell tátani a szádat. :) (És mielőtt arra gondolnál, nem, nem 'user error' van a dologban :D ).

    [ Szerkesztve ]

    ツ Headphones on - World off

Új hozzászólás Aktív témák