Hirdetés
- Dedikált NPU-t tervezne az AMD?
- És akkor egy fejlesztőstúdió rájött, hogy vissza is élhetne a felskálázással
- Száguld a Meta és a Microsoft, 500 milliárd dollárral lőttek ki az AI-részvények
- Jól áll az ARM-os Windows helyzete, de a játékoknál nem jön az áttörés
- Kínai kézbe kerül a MediaMarkt áruházak tulajdonosa
- Házimozi belépő szinten
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Milyen processzort vegyek?
- TCL LCD és LED TV-k
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- RAM topik
- Azonnali fotós kérdések órája
- Jól áll az ARM-os Windows helyzete, de a játékoknál nem jön az áttörés
- Dedikált NPU-t tervezne az AMD?
- Kettő együtt: Radeon RX 9070 és 9070 XT tesztje
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
PROHARDVER!
Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare II (2022) topikban! Kérünk, olvasd el a téma összefoglalót első hozzászólásod megírása előtt, illetve mielőtt kérdést tennél fel!
Új hozzászólás Aktív témák
-
shotika
őstag
válasz
nutella1 #10837 üzenetére
Én is a klasszik érából vagyok. Szerintem a megszokott multi része nem fejlődik már érdemben évek óta. Oké, a mozgás, a gunplay és megannyi kis apróság terén már jobbak mint annak idején, de engem már nem köt le egy 6-8 perces sima multi meccs.
A Battle Royalt fárasztónak tartom, viszont a DMZ-ben már ott tud tartani a játék. Az, akár több pályán is átívelő, egyre nehezedő küldetésekben találtam meg azt a potenciált, amit mind a multiból, mind pedig a konkurenciából hiányolok.
És pont emiatt gondban is vagyok, hogy megvegyem-e az új epizódot. A kampányokat ugyan mindig el kezdem, de évek óta azokat se fejezem be. A multi meg csak ideig óráig köt le, illetve az amúgy is rövid meccsek között tele van felesleges időhúzó animációval és kiírással.
A fegyverhúzás mondjuk gyorsabb multiban, de tekintve, hogy egyébként is csak azokkal játszom, amik megtetszenek, így igazából nem motivál, hogy mindent kimaxoljak. A 0-24-ig shipment amúgy is már csak elégeti a kedvem játéktól.Én is szerettem anno a CoD 1-2-4-es időkben a bérelhető dedikált szerveres meccseket és hogy folyamatosan fejlesztettem magam, jókat játszottunk, dumálgattunk és közben csomó embert megismertünk. Ezek jórésze most átkerült nálam a DMZ-be. Sokszor meccs közben dumáljuk meg hogy kivel mi történt aznap, vagy ki milyen újdonságot talált a játékban stb.
Új hozzászólás Aktív témák
- Miért álltak az oldalak egy hétig, mi történt?
- Anime filmek és sorozatok
- One mobilszolgáltatások
- Házimozi belépő szinten
- Trollok komolyan
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Akvarisztika
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- Samsung 32" M8 4k Smart Monitor!32"/4k/VA/Smart Remote/DEX /Airplay/Type-C/Slimfit Kamera/Beszámítá
- VW/ Skoda fejegység Android 13, 6/64gb eladó
- Lenovo Loq Gaming 15IRX9
- Dell Precision M4700- I7 4. generációs - 16Gb - Nvidia Quadro
- Panasonic Toughbook CF-MX4-1 12.5" Érintős- - Akár 8-10 órás akkuval
- Lenovo IdeaPad 3 17ITL6 - 17.3" HD+ Intel 6305 - 8GB - 256GB SSD - Win11 - MAGYAR
- REFURBISHED - HP USB-C Dock G4 docking station (L13899-001)
- Felsőkategóriás merev csöves Gamer PC-Számítógép! I9 11900K / RTX 3090 24GB / 64GB DDR4 / 1TB SSD
- Telefon felvásárlás!! Huawei P20 Lite/Huawei P20/Huawei P30 Lite/Huawei P30/Huawei P30 Pro
- Azonnali kézbesítés az év bármely pillanatában
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest