Új hozzászólás Aktív témák
-
francz'70
senior tag
válasz
Trk.Adam87
#14230
üzenetére
...EQval is tuti lehet rajta még javítani.
Lehet bizony, a "kásás" hangon is (ami inkább zene függő) segít.
Egy kicsit érdemes járatni, a második Groove megvételénél vettem észre, hogy az új mennyivel nyersebben szól
Amúgy gondoltam, hogy ár/értékben (pláne 5500) be fog jönni.
Nálam jól bírja a strapát, viszem, rakom, dobom ide-oda, nem féltem, bár a passzív membránra azért próbálok vigyázzni.Egy valamivel nem tudok a mai napig kibékülni vele, az a bekapcs után BT -on az első hang (zene vagy bármi) hangereje, hiába nyomom lefelé a hangerőgombot akár a telón vagy a hangzsórón, majdnem mindig üvőltve indul el, utána már nincs ilyen probléma
Nálad az Armor-nál is így van?
-
carl18
addikt
válasz
Trk.Adam87
#14230
üzenetére
Én anno az Earfun Uboomot 42 dolláros áron ingyen szállítással 12800 ft-ból vettem. Annyiért szerintem remek vétel volt, és a Groove se olcsóbb.
Szerintem ennek a nagy előnye hogy nagy strapabíró a bevonat, ez ha le ejted se lesz sok baja. Meg nem olyan drága ha tönkre megy szívrohamot kapsz, ehhez hozzá nyúlhatsz malteros kézzel is.

Dockint leejteném keményen meglátszodna rajta, meg alkalmanként át kell súrolnom kefével mert mint apró szösz/morzsa is bele akad a rácsba.

Bár néztem pár Teardown videót, úgy látszik ennek a hangszórónak is a fő gyenge pontja a Driver. A Számlán az van áfa nélkül 4300 ft, és durva nekik már ezen rajta van a hasznuk. Az import költség gyártási díj és anyag ár. Bele se akarok gondolni mennyibe volt kínai nagy ker áron a 58mm driver ára? 200 ft ?

Az a olcsó filléres dóm a középen se túl biztató.
A JBL Replikákba raknak hasonlókat ahol még az akku is utánzatt.
De még egy darabig hallgatom járatom, majd meglátjuk mi a hosszú távú tapasztalatom vele. Az 5500 mai világba meg már nem sok pénz, főleg minden drága.
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung LCD és LED TV-k
- Autós topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Apple TV+
- Budapest és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Suzuki topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- TCL LCD és LED TV-k
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy Tab S6 Lite 64GB,Átlagos,Dobozával,12 hónap garanciával
- Bomba ár! Lenovo X1 Yoga 1st - i5-6G I 8GB I 512SSD I 14" FHD Touch I HDMI I W11 I CAM I Garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 256GB Red -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3627
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 2700X / GTX 1080Ti / 16GB DDR4 / 512 SSD!
- Lenovo Thinkpad X13 Gen2 WUXGA IPS Ryzen5 Pro 5650U 16GB 512GB SSD Radeon RX Vega7 W11 Pro Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi


A JBL Replikákba raknak hasonlókat ahol még az akku is utánzatt.

