Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz 5150head #8808 üzenetére

    Ez elsősorban nem bolygózós kamera, arra vannak USB3-as kameráik is. A 224C már USB3-as, 1280*960-on 150 fps; a 678C pedig nagyobb chip, 4K és 512MB puffer is van - csak előbbi 75k, utóbbi 85k, duplája a 290-nek.
    Ha tud ROI-t mondjuk 640*480-nal magasabb FPS-sel, még talán a 290 is elég lehet? Nem tudom, bolygózáshoz nem értek; és nem is tervezek nagyon belemélyedni, legfeljebb csak egy kicsit belekóstolnék.

    PSasa: én pár km-rel arrébb egy kis homokdombra jártam ki, ahonnan jól körbe lehet látni. Eddig 6-8x voltam kint, az utóbbi két alkalmat leszámítva gond nélkül - de most előbb a júniusi nagy esők miatti sár, majd a júliusi melegrekord és mezőgazdasági munkák miatt kijárt sívó homokkal gyűlt meg kicsit a bajom, szerencsére nem komolyabban, megoldható volt mindkét helyzet. De fotóztam már a 30-as főcsatorna melletti útról is, épp csak lekanyarodva a fő aszfaltos útról, ég minőségben különbség nincsen, csak több fa van útban, és talán több lett volna a szúnyog, ha nem fújt volna a szél, vagy több a pára.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák