Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gg72
    veterán

    Továbbra is az a tippem, hogy az április 1. és minden számlát küldjünk el a NAV-nak a probléma, legalábbis jogi aggály merült fel a részükről, a bírság max összege meg magas.

    Túlbonyolítjátok a dolgot, mailboxde címre rendelve továbbra is probléma nélkül lehet rendelni (számlázási címed magyar), a német amazon ugye ingyen küldi oda 29 eur felett, a többi meg ilyen 5-6 eurós összegért.
    A továbbküldés és a GLS díja meg kijön 13-16 euróból (csomagsúlytól függően) miközben nekem Magyarországra közvetlenül ilyen 10 euró körüli csomagdíjat szokott felajánlani amazon.Csak akkor látok problémát ha valami kis tételes/filléres rendelésről van szó,de arra eddig sem volt jó amazon helyi központ nélkül, szerintem.

    Én gyakran többféle dolgot szoktam rendelni és az amazon ilyenkor előszeretettel adja fel ezeket több csomagban. Ilyenkor mi a helyzet a mailbox-os címre történő rendeléssel? Mert ha ők minden csomag után felszámolják a 10 eurót, akkor már nem néz ki olyan jól a helyzet.

    Különben tetszik a dolog, kreáltam is egy mailboxos címet.

Új hozzászólás Aktív témák