Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lyzzard

    aktív tag

    válasz Keitaro #557 üzenetére

    Való igaz, hogy az FSAA-ra álltak anno rá, de nem hinném, hogy ez ma segitett volna rajtuk...rengeteg DX feature hiányzott már a V4, 5 ből, amin még egy erős T&L chip se segitett volna.. Akkor meg még télleg nem az volt a nagy szám, hogy mi van benne, hanem mit tud..
    amugy volt alkalmam hétvégén egy kis összehasonlitó tesztre..
    haverommal nekiálltunk, és felélesztettük az Unreal tournamentet, egy mai 2,1es XP-n, egy radeon 9600proval, meg egy másik 475-ös k6-2-n..először azon win xp volt, ott nem volt alapból megfelelő a V3driverje, nem nagyon látta a játék a glide.nemtommit, és csak ablkakban volt hajlandó futni, 1FPS körüli értékkel...najjó, szépen felraktam egy drivert, ami ugyan hibaüzenetet produkál, de ment a játék...30 FPSsel..ami persze jó..és sokkal szebben nézett ki, mint radeonon!!!ezen roppantul csodálkoztam..radeon a sötétebb részeknél szinhibákat csinált..mint ha nem is 32, hanem 12, vagy 8 bites szinmélység mellett játszanék...világos részeknél nincs ilyen..;)
    S3 az UT alatt viszont nem ment 5 FPS fölé, ujrarakott driverrel feljebb ment, de textúrahibákkal...aztán millennium alatt összeeresztettem a V3-2000-ret, meg egy S3Savage 4 -et, ami picit lassabb volt, mint a voodoo, de enyhe tuninggal szebb képet csinált nála..igaz, ez valami nagyon tuning driver volt..valami Mr.Faschman's S3 savage driver for 9x :D...tuningok, minden driverben...aztán nekiálltam húznin a voodoot, és az fps érték az UT-ban ugrott 15 FPS-t...valami 30 mhz-et sikerült szinkronban húzni..az S3-on is, ami igy 150/155-ön ment...tehát szerintem nem csak Voodoo volt akkoriban ilyen szintű kártya...pl. azt se tudom, mi van benne az S3-ban :)...milyen DX, egyéb cuccok.
    amugy nem tud valaki XP alatt működö rendes Savage drivert?néha hiányzanak vele a textúrák:C ME alatt tuning driverrel ilyen nincs...:P

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák