Hirdetés

Aktív témák

  • fasyrt

    őstag

    Ismét köszönöm mindenkinek a segítőkész hsz-eit. Nem gondoltam volna, hogy a ph!-n erre is választ fogok kapni... :)

    Beszéltem az ősökkel, némi kavar után a keretet sikerült megemelni 60k-ra. Ez a vége, de ebbe ne számoljátok bele a biztonsági eszközöket és a sisakot. Egy hónapot szánok a bicóra való visszaszokásra, a megnövekedett testmozgás megszokására. Ez itt a környéken menne a kertes házak között. 1 hónapig kint tudom tárolni az erkélyen, addig letakarom, hogy ne szívja ki a színét a Nap, ne érje eső. Aztán valami erősebb U lakatot kapna, úgy olvastam, hogy az a legbiztonságosabb típus. Jó lenne, ha utána nem kéne 9-10e-nél nagyobb tételeket rászánni (lakatot, sisakot leszámítva)
    Nem különösebben ragaszkodom a marokváltóhoz. Bennragadt készletben igazad lehet... egy birnga mégse avulhat el olyan gyorsan mint a pc. :)
    Sokan emlegetitek az alu vázat. A súlycsökkentésen kívül milyen előnye (vagy hátránya) van még? Mennyivel kisebb a súlya így a bicónak és mennyivel könnyebb hajtani? Másik ez a dupla falú felni. Ezt hogy kell elképzelni? Mik az előnyei és a hátrányai? (azon kívül, hogy mondtátok, hogy 95 kg-hoz ilyet illene)
    Ez a kalahári bicó biztos jó lehet, de valamiért nem tetszik... :U A fene tudja. Nomeg csak a névért se fizetnék többet, de ennyi pénzért már ugye nem szeretnék gagyit. :)
    Helyileg Pesten nevvém a legszívesebben, mert nagyon valószínű, hogy haza már a saját ''lábán'' jönne. Örs (Zugló), Újpest, Belváros, Újpalota, Angyalföld teljesen jó. Mellesleg szerszám nagyon ritkán van a kezemben, szóval a nem tudom milyen gyakori átnézéseket szervizben ejteném meg.
    Első teleszkópos villának mik az előnyei/hátrányai? Gondolom kisebb kátyúkon segít túljutni, a nagyokat meg értelem szerűen kerülgetni kell... Ezek présléggel vagy rugóval működnek?
    Hasztáltat nem szeretnék. Egy pc-nél simán beveszem a használt cuccokat (házon kívül ugye, mert az már dekorációs elem is), de egy bicajnál már nem tudom annyira. Ráadásul vagy neten szedegetem össze a dolgokat amihez ugye nemigen értek, vagy 1 boltból az összes használtat, ami vagy van - vagy nincs. Jobb a békesség, legyen új az a gép.
    Olyat lehet mondani a boltosnak, hogy én egy X bicót kérek, de a pedált cseréljük le erre az Y pedálra? Mert egyébként nem sok esélyét látom első körben a pedálcserének. :B
    Mi a különbség a Caprine Forest és Cherokee bicajok között? Nekem csak annyi tűnik fel, hogy a Forestnek szélesebb a vázban a trapéz. :D

Aktív témák