Hirdetés

Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Fel #28544 üzenetére

    Szerintem először szorozza fel a prémiumossal, aztán pedig az event-es 2x-el. Tehát: 17 526 x 1,5 =26 289; 26 289 x 2 - 1017 = 51 561. Ha nem lenne prémed, akkor csak a 17 526-ot szorozná fel 2-vel, még abból kivonva az 1 017 és az tényleg 34 035. Így utánaszámolva nem értem mi a probléma.

    (#28554) vbbb: Nyóc pont nulla előtt még stock-ként is faszányos volt. Volt vele olyan T10-es vereségem, amit kihoztam 6000+-ba. Az IS-8 szerette, ahogy a hasát lövöldöztem. ;]

    (#28556) nyunyu: Kösz a leírást, eddig nem nagyon ismertem a pályák Tier beosztását. Province-ra megy T3 is, emlékszem kis account-on bedobta oda az M3 Stuart LL-t. Az a map kis tankokkal nem olyan rossz, ha a gép megy legalább 30-35-tel. Igazából én ezekből a pályákból eltávolítanél még párat. Saját hülyeségem, hogy a pályák 75%-át "leszarozom", csak azt nem, amelyiket szeretem. Leszűkítve, amiket tényleg igazán ki lehetne venni: Serene Coast, mert igazi camper map, alig van fedezék (ha át is dolgozzák, nem sokat várhatunk a WG-től); Erlenberg, mert a kis gun depression-ű tankok hátrányban vannak szvsz, a felső kiindulópontból általában a csapat nagy része lemmingezik H0-9-be, az alsóból pedig BC-2-be megy a csapat javarésze. Sand River, mivel a buckákon kívül semmi sem véd meg az arty-tól, és ha nem jó a gun depression, akkor megint csak szopás. Utolsónak még megjegyezném Redshire-t, szintén fontos rajta a jó gun depression. Egyik csapat a középső dombra, a másik pedig a bázis mellettire megy campelni. Bizonyos részeken 0 fedezék, csak a buckák ismét. Pontosság fontos, mivel naggyarészt messzire kell lövölzüznünk úgy, mint Sziréna Coast-on. Még ha nem is vennék ki őket teljesen, tényleg be kéne rakni egy olyan szűrőt, amivel maximum 5 pályát ki lehetne venni, amit semmikor sem szeretnénk menni.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák