- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Milyen házat vegyek?
- Milyen monitort vegyek?
- Megjött az Acer szerényebb Navi 48 GPU-val dolgozó Predator VGA-ja
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Intel Core i3 / i5 / i7 / i9 10xxx "Comet Lake" és i3 / i5 / i7 / i9 11xxx "Rocket Lake" (LGA1200)
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Milyen RAM-ot vegyek?
- Jön az új 80 Plus fokozat az adatközpontokhoz
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Új hozzászólás Aktív témák
-
tlac
nagyúr
-
onlineair
tag
-
leslie23
tag
virtuális billentyűzetnek nem lehet valami értelmes magyar kiosztást beállítani? most ugye úgy van, hogy az összes ékezetes karakter a jobb oldalra van dobálva. nem lehet a szokásos magyar kiosztást beállítani?
vagy még az is jobb lenne, ha nem lennének kint az ékezetes betűk, csak hosszan nyomva lehetne használni őket, ahogy telefonon szokás.illetve egy másik kérdés; nem lehet valahol beállítani, hogy input mezőbe állva automatikusan felugorjon a billentyűzet?
-
zoltan6
addikt
sziasztok,kollégámnak keresnék minimum 8"-os tabletet,3g fontos lenne,illetve dual-boot-os lenne neki jó.kinából is jó kb. 50000ft-ig
-
juve600
nagyúr
-
zolinko
csendes tag
válasz
cidalain #11020 üzenetére
Még egy dolog eszembe jutott, de ez sem lesz sétagalopp:
Veszel egy 8"-es 3G-s windows8/8.1-es tabletet és felteszed rá a windows 10-et.Pl: Voyo A1 mini 3G-t talán dícsérték páran:
http://www.aliexpress.com/item/8-VOYO-Winpad-A1-MINI-version-3G-Intel-Z3735F-Quad-Core-win8-1-IPS-2GB-32GB/1971144811.htmlÉs van, akinek már fut rajta a windows10:
https://www.youtube.com/watch?v=yRcbc5YwDfM/természetesen mindent saját felelősségre/
Üdv -
válasz
cidalain #11038 üzenetére
Nincs is kulon kernel es egyebek , de bizonyos funkciok x86/x64 procit igenyelnek , az arm risc megoldasai pedig felepitesukbol,utasitas keszletukbol alkalmatlanok azokra a feladatra . cisc vs risc az rt appok mind a ket procin elfutnak , csak a gui mas , ellenben a .exe kiterjesztesuek mar ak x86/64-en mennek ...
-
#42308056
törölt tag
válasz
cidalain #11038 üzenetére
A telefonos meg a 8" alatti tabletes OS Windows 10 Mobile néven fut, ez ARM rendszerekre lett elkészítve, csak a store-ból letöltött appok futtathatóak, és nincs asztal sem.
A Windows 10 PC-ken, laptopokon és 8" feletti tableteken fut.
Nem csoda amúgy hogy belekavarodtál, hisz a Microsoft azt kommunikálta le, amit te írsz.
-
leslie23
tag
A Miix 300 utódja, a 310-es (atom X5-8300) most akkor vajon kasza? arra várok, elvileg lesz 4gb ram-os verzió is.
arról lehet tudni valamit, hogy ezek a belépőszintű wines tabok/hibridek (T100 kategóriájára gondolok) mennyire keresettek? nekem úgy tűnt az utóbbi időben, hogy elég nagy igény van rá, jó lenne ha ez az inteles kihátrálás nem törné le a fejlődést.
(ha mégis eltűnnek, akkor az gondolom nagy lehetőség lesz a droidnak desktop irányba mozdulni, ablakos droidot futtató, olcsó hibridekkel, eléggé betennének az MS-nek.) -
juve600
nagyúr
üdv
LENOVO MIIX3 vagy MIIX 300 ??
melyik az job,újabb,stb ??? -
onlineair
tag
Akkor senki nem használja a Térképet és/vagy a GPS-t ezek szerint.
-
juve600
nagyúr
de lehet MIIX3 lesz belőle
-
-
Revoltek
aktív tag
Sziasztok! Táblagép vásárlása előtt állunk. Windowsos tabletek is benne vannak a pakliban, de fontos lenne tudnunk, hogy az értesítések megjönnek-e szépen lekapcsolt képernyőnél is? Egyáltalán az alkalmazás áruházban vannak ilyen appok, hogy jófogás meg ebay meg facebook messenger? Vagy maradjunk inkább az androidnál?
Köszi! -
válasz
tvamos #11008 üzenetére
A platform mar ugyan az , mivel az os , a core megegyezik , csak a gui es a szolgaltatasok kulonboznek , appok teren mivel .rt alapuak az uwp appok igy csak a felulet ami kulonbozove teszi oket. De ettol fuggetlenul a win32 api miatt x86/64 ala cisc proci kell a windowshoz ... oda keves a qualcomm es tsai risc procijai.
-
-
cidalain
veterán
válasz
zotyesz66 #11019 üzenetére
Ezzel tisztaban vagyok, nem is ertem miert irtad nekem.
En a dual boot - 3G - 8" egyuttallasrol irtam (hattertarat, ram meretet en nem emlitem)Gearbestre meg nincs tobb panasz, mint masra. Tobbyzer vasaootam mar naluk, utobbi idoben 2 het korul jottek a csomagjaim kinabol. Volt garis ugyem is, az is nekem megfeleloen alakult.
-
zolinko
csendes tag
Szia,
Teclast x98 Plus 3G, de le kell mondanod a 7-8"-ről, pl.:
http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_330509.html?wid=3
Onda V919 Core M 3G, de le kell mondanod a 7-8"-ről, plussz sok a panasz pl.:
http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_340656.html
Esetleg:
Xiaomi Mi Pad 2 - Windows 10, de le kell mondanod a 3G-ről, a dual boot-ról és az sdcard-ról, pl.:
http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_268672.html?wid=3Én az elsőt vagy az utolsót venném.
Üdv -
Akit érdekel a Refurbished:
ASUS Transformer Book T100TAM 64GB + 500GB _ 75k HUF -
juve600
nagyúr
üdv
LENOVO MIIX3 vagy MIIX300-ról vélemény ???
csak net-face-ra lenne használva -
tvamos
nagyúr
válasz
this is life #11004 üzenetére
Pedig a Windows - Qualcomm páros a telefonokban már bizonyított, és a Windows 10-zel, ha jól értem, az a célja a pici puhának, hogy egy platform legyen, akár x86, akár ARM. Előbb-utóbb az Office, meg minden futni fog ARM-on uggyan úgy, mint most AMD-n.
-
onlineair
tag
Windows 10 alatt másnak sincsen hangos navigáció (gyári térképek alkalmazás) tableten? A gépemben van GPS, a hangerővel sincs probléma, de nem akar megszólalni, sem autós sem gyalogos módban... amúgy rendesen működik...csak némán... Mit kellene letölteni, vagy nincs még hangos navigáció?
-
zsiz
őstag
Sziasztok!
Melyik lenne az a legolcsóbb tablet, amit azért már meg szabad venni, és megfelel a következőknek:
- fogad SIM kártyát (Vodafone HU)
- Dual-boot (Lehetőleg Win10+Android 5.x)
- telefonálás/hordozhatóság miatt bőven elég lenne 7-8"
- a forrás lehet kínai webshop vagy magyar használt, apró is
- gondolom 2GB RAM alap, hogy kell
- bővíthető memóriakártyával.
Átlagos felhasználásra: telefon, internet (wifi + néha mobilnet), minimum 720p filmek,ritkán egy-két játék, de ez nem igazán szempont. Köszi a válaszokat -
Darknech
csendes tag
Sziasztok!
Nagyon szemezek a Cube I7 Stylus-szal, a 64 gigás verziót ha jól számoltam, 120ért be tudnám szerezni tokkal, vonóval, vámmal. A technikai paraméterek igencsak meggyőzőek, kérdés, hogy mennyire érdemes beszerezni egy ilyet Kínából, mondjuk egy Samsung Tab S2 T810 vagy Huawei MediaPad M2 10.0 helyett, amiket ugyan tok és vonó nélkül, de kb ebben az árban meg lehet kapni hazai forgalmazótól.
Üdv,
Darknech -
válasz
#42308056 #10998 üzenetére
Azert alapvetoen az atom proci helyet , az olcsobb win tabokhoz kotnem , itt pedig nem ellenfel a qualcomm, mtk,hisilicon es tsai .., win piacon az amd-nek kene lennie a konkurensnek ,de sajnos , forras, anyagiak, es sok egyebb miatt erre esely sincs. Ezert irtam hogy nix konkurencia az intelnek alacsony fogyasztasu, jo teljesitmenyu, ar/ertek aranyu x86/x64 piacon. Azert nem lenne rossz ha az amd be tudna ide tenni a labat ...
-
cidalain
veterán
válasz
AxBattler #11000 üzenetére
Storet nem fejlesztenek. Állítólag azon ugykodnek hogy android app fusson winen. Így nem kell foglalkozni hogy nincs elég app, mert lesz.
(Bar amiért otthonra Win tabot vettünk azok pont nem az appok miatt történt. Szerintem tab fronton az nem annyira lényeg, hanem az asztali Win kompatibilitás)
Új hozzászólás Aktív témák
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Építő/felújító topik
- Vallás
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Hajlítható 9 mm alatt, 6000 mAh felett?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- Milyen házat vegyek?
- Milyen monitort vegyek?
- További aktív témák...
- Új - Apple iPad mini 7.gen 2024 Wi-Fi 128GB Purple/Blue/Space Gray - Bontatlan
- Apple iPad 9 2021 64 GB Wifi, akku: 99,8%, ciklus: 23
- Microsoft Surface Go Model 4415Y 8/128GB // Számla + Garancia //
- ZUGU iPad PRO 11 1.2.3.4gen tok. Hibátlan! Fulldoboz,
- Beszámítás! Apple iPad 11 2025 128GB WiFi tablet garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK B650 R5 7600X 32GB DDR5 1TB SSD RTX 3070 8GB MSI MPG Gungnir 100 Enermax 750W
- Csere-Beszámítás! Playstation 4 Slim 1TB + 2 Joystick! Olvass!
- Csere-Beszámítás! Xbox One X 1TB Játékkonzol Olvass! Model 1787
- Dell Latitude 7490//7410//7420//7420 All-In-One
- Csere-Beszámítás! AMD Számítógép PC Játékra! R5 5600X / RX 7800XT 16GB / 32GB DDR4 / 1TB SSD
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest