Hirdetés

Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    nekem a k-lite pack-el az xp alatt mindenféle videó formátummal (dvx, xvid, vagy maga a dvd) lejátszása közben kékhalál fogadott... már akkor a 4670 megvolt.. tudtam hogy a k-lite meg a ccc össze akad valahogy...(előtte nvidia volt, és semmi baja nem volt a k-lite-nak, persze új win kárty cserénél...) win 7 alatt nincs fent codec csak a gyári és semmi bajom vele... ha mp-hc felrakom ac3 filterrel sem csinál ilyet... de régebben az ace mega codec packal is szívtan nem keveset.... mint pl játékok alatt a videókba.... hát ezek csak az én tapasztalataim... a véleményem, hogy ilyen pack-ok nem mindig jók...
    ja és azóta mióta win 7-em van, k-lite nélkül semmi kékhalál nem fogad...és az mkv-én kívől ami nekem kell, azt mind letudom játszani... biztos nem tetszett neki a rendszerben meg az atiban valami :DDD

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Aktív témák