Hirdetés
- Az X3D-s Ryzenekkel való bűvészkedés a Colorful alaplapjának fő profilja
- Ha sokat küzdünk a porral, a GEEEK megfizethető "házát" nem nekünk találták ki
- Nagyzási hóbortja van az ASUS legfrissebb, QD-OLED paneles monitorának
- Csípőből tolja Helix a konyhai melót
- Meglepő, de részben hangtalan a Colorful új, kompakt VGA-ja
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Gaming notebook topik
- E-book olvasók
- Projektor topic
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Melyik tápegységet vegyem?
- Dobozcserére kárhoztatja asztali csúcs-CPU-ját az Intel
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Sok hűhó négyszázért: AMD Ryzen 7 9850X3D
- Milyen TV-t vegyek?
Aktív témák
-
band1103
őstag
Előfordulhat. Játéktól és hw-tól is függ de igen előfordulhat
De biztos hogy Virtuális memóriáról beszélsz? Én inkább "az op rendszer által megcímzett összes valós memória" kifejezést használnám. A virtuális memória kifejezés közelebb áll egy fokkal a pagefile.sys-hez mint a valós kézzelfogható memóriához.
-
rigo88
aktív tag
válasz
Tiger_Norby
#4694
üzenetére
az úgy van, hogy összesen 4gb-s virtuális memóriát tud kezelni a 32bites rendszer (nem összetévesztendő a pagefile.sys-el.)
ami azt jelenti, hogy ha van egy 512es vga-d, és 4 ramod akkor valamivel kevesebb mint 3.5g-t fog "látni" a 32bites oprendszered, hiszen ott van még az elenyésző méretű bios mint "memóriaigény" bővebben és pontosabban CIKKwin7 x64bit kiváló oprendszer. nyugodtan tedd fel és használd. nincsenek kompatibilitási problémái mint a xp x64nek.
-
kbalazsa
senior tag
válasz
Tiger_Norby
#4694
üzenetére
Az első kérdésedet meg is válaszoltad magadnak

-
Tiger_Norby
csendes tag
Hali
Eloszor is Kellemes unnepeket kivanok!!
Szeretnem megkerdezni tolletek hogy a a windows 7 32bit kepes kezelni 4 GB rammot?Mert ugy tom hogy a 32 bit korlatai miatt csak maximum 3,25GB memoriat kepes kezelni. Ezen felul csak 64 bites operacios rendszerek kepesek optimalisan mukodni. Mert nekem van egy gepem 3GB DDR2ram-am egy AMD 64 5400+ dual core 2.7Ghz-s procival +NV geforce 9500 512 DDR-2es videokartyaval felszerelve. Es szeretnem lecserelni az xp-met 7-re.De hallottam h a 7 es a vista elvesz 1GB vagy 512 MB rammot a meglevobol, es nem szeretnek minuszba lenni ezert belepakolnek meg 1GB rammot a malackaba ha tudnam 100%-ra hogy mukodik-e 4GB-al a 7. MInden ilyen bugyuta akcios ujsagba 4 GB rammal aruljak a mar osszerakott gepeket Windows 7-el vagy Vistaval. Mondjuk ilyen helyrol szerintem nem erdemes gepet venni... inkab sajat kreativitasunk alapjan kell osszedobni egy gepet megh persze a penztarcank alapjan
. Nah de mind1 legyszi segitsetek es ha tudtok segiteni magyarazzatok el h miert is van az ami lesz 
Elore is koszi fiuk.
-
negyedes
addikt
válasz
IRON STORM
#4691
üzenetére
Na ebbol en is tanultam. Sokszor megjartam mar ezt. Soha nem ertettem, hogy a notikon miert indul olyan gyorsan es egyes desktop gepeken olyan lassan.
Latom nalatok is eleg uncsi a karacsonyi musor.

-
hackeeeee
Jómunkásember
válasz
IRON STORM
#4691
üzenetére
Helyes, akkor hajrá.

-
-
volvoguy
addikt
válasz
negyedes
#4674
üzenetére
na ez érdekes. ugyebár számtalanszor kifejtettem ,hogy akkor jön iylen pattogzó hang a hangfalakból, amikor vagy filmet nézek interneten, vagy egy oldalt töltök be, és iylenkor egyből felugrik a proci terhelése 80-90%-ra..ami ezek szerint normális...vagyis mégsem...
nem lehet, hogy valami bővítmény kavar be, ami beépült a Firefox-ba és az IE8-ba is? hisz ezekszerint a Flash miatt eléggé lassulhat a rendszer...ez így van? lehet csak lekéne törölnöm, vagy tiltanom a sok bővítményt, és máris megszűnne a hang-problémám?
-
bpx
őstag
válasz
volvoguy
#4682
üzenetére
"Miért, nem ott kell neki megállnia? Pontosan hogy a kék képernyőnél kell várni hosszú perceket, legalábbis én úgy emlékszem..."
sehol nem kell megállnia
nálam akkor állt meg itt, amikor volt már más OS a vinyón, ami lehetett akár winxp vagy valamilyen linux
ahogy ezeket a partíciókat eltakarítottam, pl. linux cd-ről bootolva, rögtön nem várt semmit -
hackeeeee
Jómunkásember
válasz
IRON STORM
#4683
üzenetére
Bios-ban 1,44-es meghajtót tedd disabled-re, hogy ne is keressen floppy meghajtót.
-
volvoguy
addikt
válasz
hackeeeee
#4681
üzenetére
"hol áll meg? bejön a kék képernyő + egér, de nem megy tovább?
van más oprendszer is a vinyón?""utáni képernyőnél megáll a telepítés, bármennyit várok is. Hibaüzenet nincs."
Miért, nem ott kell neki megállnia? Pontosan hogy a kék képernyőnél kell várni hosszú perceket, legalábbis én úgy emlékszem...
-
volvoguy
addikt
válasz
IRON STORM
#4677
üzenetére
én úgy tudom hogy 5-10 percet is kell várni, még csinál valamit...legalábbis nálam az Ultimate feltelepítésekor ennyit biztos kellett várni
-
Cthulhu Dawn
őstag
válasz
szabogabor10
#4646
üzenetére
Örökhála, az egyik válaszban linkelt programmal sikerült eltávolítani.

-
polonic
félisten
válasz
IRON STORM
#4675
üzenetére
Van floppy meghajtód? Ha igen titlsd le biosból.
-
bpx
őstag
válasz
IRON STORM
#4675
üzenetére
hol áll meg? bejön a kék képernyő + egér, de nem megy tovább?
van más oprendszer is a vinyón? -
IRON STORM
őstag
válasz
negyedes
#4674
üzenetére
Gyerekek valamit rohadtul elbénázok. 64 bites win 7 telepítés. Még az elején " nyomjon egy gombot cd-rom ról való telepítéshez" utáni képernyőnél megáll a telepítés, bármennyit várok is. Hibaüzenet nincs.
ugyanezt eljátsza vista 64 bites rendszerrel is. Kiírtam ImgBurn-el , Neroval is, többféle verziót.
lehet valami nagyon egyszerű a megoldás, de nem akarok több ezer hozzászólást átböngészni, karira való tekintettel nem segítene valaki? -
volvoguy
addikt
válasz
troll91
#4668
üzenetére
aham. tudom, hogy ha egyszerre töltök és youtube-on videót nézek, ne csodálkozzak, ha lecsökken a sávszélességem, de ez miért van kihatással a processzor terhelésére...az internet a sávszélességtől függ, nem a procitól..vagy az izzasztja meg a processzort, hogy a Firefox betölti a filmet, vagy mi?
-
-
volvoguy
addikt
még mindig hangtéma, ám ezuttal egy kicsit másképp...
igazából valaki megmagyarázhatná, hogy egy youtube-os videó betöltése (nem HD és nem is HQ) valamint 6MB-al való FTP töltés miért igényel 70-80-90%os processzorterhelést?
Hisz csak a böngésző fut (FF) a youtube-al, meg egy FTP kliens...és nem akkor ugrik fel a processzorterhelés 80% felé, amikor megnyitom az FF-et, hanem hogy ha betöltök egy oldalt vagy videót..ezt én nem értem...miért terhelné egy oldalt vagy videó betöltése a procit, mikor ez a netsebességtől függ, ami nekem 10MB....vagy a böngésző terheli le ennyire?
-
hackeeeee
Jómunkásember
Ez nem teljesen igaz...
Azért ha 64bites mellett elkezdes memóriaigényes programot használni, annak odaadja a 3 vagy akár 4gb ramot is, és nem veszi le a VGA memóriáját.... Nekem 1GB-s karim van, és 4GB ramot tudok használni a 4-ből..
Átlagosan 1-1,5 van használva, ha játszok akkor néha telerakja a 4GB-t.
AKkor hogy van ez?

-
hackeeeee
Jómunkásember
válasz
Nagynozi
#4659
üzenetére
4gb ramhoz már 64bit dukál, szerintem. Bár ha 4gb rammal XP-zett akkor sok különbség nincs.
Csak lényegében 512MB ram pihen a gépben. (feleslegesen)Hát nem tom, pár fps különbség előfordulhat... De most ha csak az a baj, hogy 100 helyett 80 van, akkor IJ.
De sztem nincs ekkora különbség... Nekem amikor váltottam szinte semmi különbség nem volt. Havernak szintén nincs, pedig neki még a jó öreg 7900GTX-e van. -
patriky
csendes tag
Hali! Vásároltam egy új konfigot amihez megpróbáltam felrakni a Windows 7-et, de telepítés során nem talál vmi illesztőprogramot, pontosan ezt írja ki: " Nem található eszközillesztő. Győződjön meg arról, hogy a telepítési adathordozó tartalmazza a megfelelő illesztőprogramokat, majd kattintson az OK gombra. " Mi lehet a gond? Lehet, hogy rosszul van kiírva a Windows? Egyik DVD-ről a másikra írtuk át, az eredeti működött, de ez már nem. Xp Sp2-t próbáltam még feltenni de azzal már az új konfig nem működik.
-
Clemi
veterán
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
-
Nagynozi
aktív tag
Sziasztok! A bátyám gépére feltelepítettem a Win 7et ez volt a karácsonyi kívánsága. A lényeg, hogy arról panaszkodik, hogy lassabban mennek a gémek. Lehet ez a win hibája? Eddig XP volt a gépén és azt mondta azon gyorsabban mentek a játékok. Core 2 Duo E6750-es procija van alapórajelen, HD4870 512 megás videokártyával és 4GB Kingmax 800mhz-es Rammal? Nem lenne elég combos ez a gép Win 7 alá? Amúgy chipset driver, videokártya driver minden telepítve. Ha nem nagy hülyeséget kérdeztem, kérlek válaszoljatok. Köszi előre is.
-
válasz
Morden24
#4602
üzenetére
Köszönöm, mind a kettőtöknek az ötletet. (hackeeeee) Előrebocsátom, hogy hiába telepítettem föl, nem lehet elinditani. (egyelőre...)
Szóval önállóan tényleg nem lehetett föltelepíteni, a már korábban linkelt H betűs kép miatt.
Megpróbálkoztam a jelenlegi winxp alól frissíteni, ha már felajánlotta magát. Elsőre nem tetszett neki a dolog, az eltérő nyelvi dolgok miatt (xp hun-win7 eng) de másodikra kértem, hogy hagyja ki és nem akarom visszaállítani később az előző win verziót az eltérő nyelvi beállításokkal.
Erre továbbment, de beszólt az adaptec u160 scsi vezérlő miatt. Megadtam neki a vistás driver könyvtárát, amit elfogadott és továbbment. Szépen feltelepítette magát több lépésben, majd újra indult a gép. Kapásból csinált magának rendszerindító menüt, hogy melyik oprendszert akarom elindítani, a régi xp-t, vagy a win7-et. 3 sec múlva továbbment win7-tel és utána szépen kiírt egy ECC failed hibaüzenetet, majd megállt.
Kikapcs-bekapcs, majd biosban letiltottam az ecc-t és ekkor már eljutottam a win7 rendszerindító menüig, hogy safe mode, normal mode, stb... és volt ott egy memória teszt választás is. Kiváncsiságból elinditom és 1 percen belül memória hibát jelez, majd megáll. Érthetetlen, mivel a memtest simán megy rajta bármeddig és xp alatt sem volt vele évek alatt sem semmi gond. (Igen, ugyanazal az xp-vel hibátlanul üzemel évek óta, akár heteken, hónapokon keresztül non-stop járatva.)
Egyelőre itt állok, még keresek rá valami hivatkozást, de nagyon úgy tűnik, hogy a win7 nem szereti a reg ecc rambus-t a dual p3 lapomban. Azért még nem adom fel.

Akinek van ötlete, szívesen fogadom.
ui: majd elfelejtettem... Mindenkinek Boldog karácsonyt!

-
hackeeeee
Jómunkásember
válasz
konfar.dani
#4625
üzenetére
Asszem a Toshibámban is meg volt osztva, csak nem úgy ahogy én szerettem volna, és újra megosztottam.
-
válasz
Cthulhu Dawn
#4627
üzenetére
Szia!
Ez egy vírus. Ezen az oldalon találhatsz hasznos infókat az eltávolításáról. Ha sehogy sem tudod lekaparni, akkor sajnos marad a clean install.
Biztos, hogy megbízható forrásból szerezted be a Daemon Tools-t? -
Cthulhu Dawn
őstag
válasz
Cthulhu Dawn
#4643
üzenetére
Esetleg nem lehet valahogy letiltani ezt a hibaüzenetet, mert azt olvastam, hogy ez nem egy nagyon szükséges .dll.
-
polonic
félisten
válasz
Cthulhu Dawn
#4637
üzenetére
Tiszta telepítés. Az előző oprendszer teljes leírtása az új telepítés előtt. Formázás...
-
nfsu17
veterán
Sziasztok!
Megint én.
Most megállt 103GB-on tegnap este óta, nem ez a gond.

Van egy LG csak dvdolvasóm (meg pioneer íróm) és ez az LG egyszerűen nem akar együtt működni rendesen a win7-el. Van egy RAM lemez, amire asztali íróval írok tévéből felvett anyagot. Ezt a pio beolvassa, de annyira érzékeny, hogy sokszor leállt crc hibával. Ezt a lemezt a laptop olvasója gond nélkül beolvassa. XP alatt az LG is beolvasta, azért tettem be most is. Viszont MS-DOS funkció hibával nem hajlandó a win7 a lemezen lévő adatot felmásolni. Mondom, xp alatt ez ment.
Ha felteszem az XP-mode-ot, akkor szerintetek ez már menni fog? A lemezolvasás?
Vagy hagyjam a francba?
IDE-s mindkettő dvd, és a régi gépemen, amikor volt teszt win7, akkor sem ment már ez az LG, meg az új géppel sem megy. Nagyon nyűgös ezzel a dvd-vel.
Nincs frissebb driver hozzá, legalábbis win7 nem talált neten se. -
pincehely
addikt
válasz
Psychonaut
#4635
üzenetére
Könnyen meglehet.
De próbáld ki, mi történik ha lehúzod.
Ha eltűnik a meghajtó a sajátgépből, akkor nyílván azt látja, ha nem akkor meg futtass egy regisztry tisztítást mondjuk cccleanerrel.
Nekem rendbe szokta tenni az ilyen "nem tzudom hova tenni" dolgaimat.
Üdv -
tudom, lusta vagyok és csak vissza kéne olvasni.
hogy lehet kikapcsolni a oprendszer dvd-íróját?
azt letiltottam, hogy üres lemeznél azt használja, de ki szeretném írtani teljesen. -
Cthulhu Dawn
őstag
válasz
konfar.dani
#4636
üzenetére
Az mi?

-
konfar.dani
aktív tag
válasz
Cthulhu Dawn
#4634
üzenetére
Próbálj meg egy clean installt.

-
Psychonaut
veterán
Sziasztok!
Tegnap megjelent a Sajátgépben egy Cserélhető meghajtó (Removable Disk), amit sehogy sem tudok onnan eltüntetni. Természetesen semmi nincs a gépre rádugva, ami ilyesmi lehetne.Egy ötletem van, lehet, hogy az USB-s CoolerMaster hűtőpadot látja annak?
UI: Ultimate x64
-
Cthulhu Dawn
őstag
válasz
konfar.dani
#4628
üzenetére
Felraktam ezt, de még mindig kiírja.

-
Clemi
veterán
a bootsorrend jó volt, a SATA is. és Deafault megoldotta, bár már alapból Deafault-on ment, nem változtatott semmin ... de mindegy, legalább megoldódott a problémám
Az a lényeg, hogy megoldódott, de az tuti, hogy valami el volt piszkálva, mert a default nem tette volna helyre különben.
Örülök, hogy segíthettem, és most mehet fel az XP helyett a W7
De nem a nyakába! Helyette! -
-
volvoguy
addikt
Üdv. milyen programokat érdemes Futtatás rendszergazdaként módban indítani? vannak játékaim, felahsználói programjaim (videószerkesztők, tömörítők stb) és rendszer-alkalmazásaim, mint a driverek, antivírusok, tűzfal stb...
nyílván játékot nem kell, gondolom én..de mi a helyzet a többi programmal? vagy csak azokat kell, amelyek ikonja mellett ott van az a "kis pajzs"?
-
konfar.dani
aktív tag
Cthulhu Dawn:
Próbáld meg ezt.
Windows 7 kompatibilis Deamon Tools.
-
Cthulhu Dawn
őstag
Hello!
Van egy kis problémám a Windows 7-tel. Tegnap felraktam a Daemon Tools-t és ezután minden egyes bekapcsoláskor a következő üzenet fogad:
"Probléma merült fel a következő indításakor:
C:\Windows\system32\sshnas.dllA megadott modul nem található."
Mivel lehetne ezt orvosolni?
-
Morden24
nagyúr
válasz
konfar.dani
#4625
üzenetére
Általában igen.
Az én Acer-em és barátnőm Asus-a is gyárilag ketté volt osztva. -
Morden24
nagyúr
válasz
cobrakigyo
#4620
üzenetére
Nem hinném, hogy "eszik". Nekem egy 64-es SSD-n van egy x64-es HP plusz sok egyéb program, és 37 giga még ebből is szabad.
Amit érdemes megnézned: rendszervisszaállítási pontok, appdata temp mappája, Windows mappa temp mappája. Ezeknek a tartalmát szabadon törölheted is.
(#4623) hackeeeee: Ismerős most akart rendszervinyónak venni valami apróságot, és a napokban panaszkodott, hogy egyszerűen nem talált 100Gb alatti vinyót

-
hackeeeee
Jómunkásember
válasz
konfar.dani
#4622
üzenetére
Hát igen.. Ezért tanácsos megosztani.. Vagy szerezni egy 60-as, 80-as vinyót a rendszernek...
-
hackeeeee
Jómunkásember
válasz
cobrakigyo
#4620
üzenetére
Nekem C-n, win, office, böngészők, meg ugye a felhasználáshoz szükséges apróságok, így nekem is ~40GB-t foglal.
-
konfar.dani
aktív tag
Realtek hangkártyát nekem alapból ismeri a Win7.
Ha fölteszem a drivert, a hangszóró kegyetlenül elkezd recsegni.Nekem a driver törlése után egyátalán nem is volt hang, kiírta hogy nincs eszköz telepítve, de kb 1 perc után leis töltötte magának a Windows Update-ről.

-
hackeeeee
Jómunkásember
Hangkártyához: Hivatalos realtek weboldal... nForce drivert sztem nem kell erőltetni...
-
Ala
tag
Helló!
Mint sokan mások, én is Driverok miatt kérnék segítséget.
Ez lenne a gép:
A8n-sli AMD-s alaplap - nem találta hozzá drivert
az alaplapra integrált hangkártya
ealtek ALC850, 8-channel - ehhez sem találtam
9600 gt - Hozzá már találtam
Remélem tudtok segíteni nekem. -
band1103
őstag
válasz
cobrakigyo
#4606
üzenetére
Akkor frissiben nem nézted mikor feltetted a w7-et? Nekem mondjuk a 32 bites van fent de a firefox-on a frissítéseken és MPC-HC-n kívül más nincs fent és így foglal csupán 6GB-ot. Ja és se pagefile se hibersys nincs fent
mert nekem nincs rájuk szükségem. -
Clemi
veterán
Csak egy érdekesség!
Tegnapról mára virradóan, a seven bekapcsolta a "Jelszó kérés alvó állapotból visszatéréskor" opciót!
Nem kicsit él önálló életet, a drága....Na és még egy esetleges kérdés, hátha van valakinek ötlete:
A gépben van 2 optikai meghajtó. Az egyik sima IDE, a másik SATAII. Az IDE meghajtót simán látom a média center videotár részében, ha van benne lemez, és el is tudom róla indítani a rajta lévő tartalmat. A SATA meghajtóval meg bármit teszek nem látszik, nem indítható a média centerből a tartalma.
Mindkét meghajtó be van állítva megosztásba.
Nagyon nem gáz, de egy 2 lemezes mkv fájlnál tök jó lenne, ha nem a gépről kellene indítani az első kötetet.
-
Calogero
addikt
válasz
konfar.dani
#4609
üzenetére
XP Mode nincs a Home Premiumba.
Az csak Professional és az Ultimate kiadásban szerepel. -
negyedes
addikt
válasz
konfar.dani
#4609
üzenetére
Home Premium kiadásra telepíthető a virtuális XP?
Nem.
Nem jogtiszta Ultimate-re amikor felraktam kipróbálni, próbáltam rá telepíteni, de amikor meg akartam nyitni, valami hibát írt ki.
Genuine miatt?
-
konfar.dani
aktív tag
Home Premium kiadásra telepíthető a virtuális XP?
Nem jogtiszta Ultimate-re amikor felraktam kipróbálni, próbáltam rá telepíteni, de amikor meg akartam nyitni, valami hibát írt ki.
Esetleg aki fel tudta tenni, mutatna pár képet róla?
-
Clemi
veterán
Korábban már írtam, hogy esetleg nincs benne a rendszer winyód a BOOT eszközök között a megfelelő helyen!
Nem ismerem a BIOS-od, de gyanítom, hogy nagyjából ugyanúgy néz ki, mint az én lapom biosa. Esetleg fényképezd le azt is, a Boot/Boot Device Priority lapon, ahol látszik, hogy mely eszközök szerepelnek a sorban.
Ha nem tudod lefényképezni, nézd meg mely eszközök szerepelnek ott sorban.
1st Boot Device: Ez lehet az optikai meghajtód
2st Boot Device: Ennek kell lenni a rendszert tartalmazó winyódnak
3st Boot Device: Ez lehet bármiEgyébiránt pedig javaslok esetleg egy "Deafault" állás betöltését, és utána a Boot rész ellenőrzését, szükség esetén beállítását.
Ha a BIOS-ban minden a helyén van, akkor sajna elképzelésem nincs miért nem találja a telepített rendszer a saját fájljait.
Ja és még egy. A SATA Configuration részben (Configure SATA as) az AHCI-t kapcsold át IDE módra (mondjuk ha AHCI-ben telepítettél, akkor annak mennie kellene) és a Hard Disk Write Protect legyen Disabled-re kapcsolva., és a SATA Detect Time Out (Sec) legyen legalább 15, de lehet 30 is.
De mondom, ha nyomsz egy Load Default-ot minden oldalon, akkor helyre kell, hogy álljon a rend!
-
hackeeeee
Jómunkásember
válasz
cobrakigyo
#4606
üzenetére
Hát, ha minden program oda van telepítve, akkor ja... Meghát a frissítések. Gondolom office, meg egyéb hasonló dolgok is ott vannak....
-
Morden24
nagyúr
Jót nem tesz neki.
Egyébként emlékeim szerint 20 percre van rakva a default lekapcsolgatás.
Igazából szerintem desktop gépnél szart sem ér, mert nem spórol túl sok áramot (amúgy is hideg van, gyorsabban kéne globálisan felmelegedni), notebookban meg általában egy vinyó van, azt meg nehéz lesz lekapcsolni menet közben.Egy szó, mint száz, szerintem kapcsold ki a lekapcsolást

-
Troy.
addikt
Hello!
Mennyire ártalmas a merevlemeznek, hogy kb. fél óránként leállítja, felpörgeti?
-
válasz
Morden24
#4599
üzenetére
Hát ennek nagyon nem örülnék, de lehet hogy igazad lesz. Még keresek valami win7 driver support listát. Mindjárt megnézem a telepítőt az adatlapomon szereplő géppel, de nem akartam azon kísérletezgetni, pont ezért tettem volna a másodlagos gépre tesztelni.
hackeeeee: Ha nem marad más, akkor azt fogom tenni amit javasoltál. Semmi lényeges nincs a másodlagos gépen, csak biztonsági tartalék, meg netezni van, ha a főgép dolgozik. Ha meg beledöglik a frissítés, fél óra alatt fent van egy új, működő xp. Szerintem vállalható, csak szerettem volna látni a hagyományos win7 telepítési metódust is.

Na megnézem amiket tanácsoltatok, később jelentkezem a fejleményekkel.

Aktív témák
Hirdetés
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- LEGO klub
- Freemail
- Gaming notebook topik
- Autós topik
- Synology NAS
- Hosszabb bemutatón a Star Trek: Voyager - Across the Unknown
- Rezsicsökkentés, spórolás (fűtés, szigetelés, stb.)
- Suzuki topik
- További aktív témák...
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Game Pass Ultimate előfizetések 1 - 36 hónapig azonnali kézbesítéssel a LEGOLCSÓBBAN! AKCIÓ!
- MEGA AKCIÓ! - Jogtiszta Windows - Office & Autodesk & CorelDRAW - Azonnal - Számlával - Garanciával
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- DDR4 Szerver RAM felvásárlás - napi árak, elsősorban nagy mennyiségben
- Ventilátorok 120/140mm és tápkábel modding kitűnő árakon!
- Lenovo ThinkPad P1 Gen2 intel i7-9850H 32GB RAM 1000GB SSD 15,6" 4K OLED TOUCH 1 év garancia
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE Z370 i7 8700K 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Zalman S2 TG CM 650W
- Jo Nesbo: LEOPÁRD (nem olvasott)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

Eloszor is Kellemes unnepeket kivanok!!
. Nah de mind1 legyszi segitsetek es ha tudtok segiteni magyarazzatok el h miert is van az ami lesz 









mert nekem nincs rájuk szükségem.



