- Márciusi pillanatkép a hardverpiacról
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- OLED monitor topic
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Milyen videókártyát?
- Véleményes teszt bizonygatja mennyit ér a Macbook Neo 8 GB RAM-ja
- Autós kamerák
Új hozzászólás Aktív témák
-
McDuglas
aktív tag
válasz
s4hu|SyD^
#7033
üzenetére
Eidolon/Tridolon téren nekem is vannak hiányosságaim - nagyon nem vagyok rágyúrva. Múltkor csináltam egyet (Tridolont) Nightwave miatt, de szerencsés voltam, chaten kifogtam egy barátságosabb groupot, vittem egy Trinity-t és próbáltam nem visszafogni a csapatot, mert láthatóan több tapasztalatuk volt.
Full randomokkal nem mernék menni, pont a toxicitás miatt, akkor már inkább elkezdeném kitanulni solozni. Korábban baráti társasággal, meg bátyámmal toltuk, ott azért kicsit más is volt a hangulata. Csak akkoriban ők többet tolták, mint én, én meg lemaradtam, mostanában meg nem játszanak... De ezt a bounty/standing rendszert nem bírom, pláne, hogy emiatt Fortunán még a vox-hoz el se értem... S mindig amikor ránézek el is megy tőle a kedvem. Pedig kéne rendes lencséket csinálnom végre, fókuszfarmhoz, meg mindenféle nyavalyát, csak amikor elkezdem sorolni magamnak, elmegy az életkedvem is.A Lichbe azt szerettem, hogy félbe lehet hagyni.
A kuva-brammás lichem, ephemerával kb. fél-1 hónapot rohadt, aztán valamikor 1-2 hete rászántam magam, hogy kivégezzem és elkezdhessek brammázni, bár ez is csak ~28%-os dmg-et dobott. Szerencsére az az ideiglenes -x% loot nem nagy érvágás. 
Új hozzászólás Aktív témák
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Formula-1
- Futás, futópályák
- Márciusi pillanatkép a hardverpiacról
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Építő/felújító topik
- További aktív témák...
- Samsung S22+ 256GB Phantom Black - Karcmentes, megkímélt állapotban!
- HP 255R G10,1 hónapos, 3 év HP Care garancia (Ryzen 5 7535U, 16GB DDR5 RAM, 512GB SSD, Win 11 home)
- DELL Latitude 5480,14",HD,i5-6300U,8GB DDR4,256GB SSD,WIN11
- Lenovo ThinkPad L14 Gen 4 - 14" - Ryzen 5 pro 7530U, 16-32GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- HP ZBook Fury 15 G7 15.6" 4K IPS i9-10885H 16GB 512GB NVMe IR kam gar
- Lenovo T14S Thinkpad FHD IPS i5-1135G7 16GB RAM 256GB SSD Intel Iris XE Graphics Win11 Pro Garancia
- ASUS ROG Z890-E Gaming Wifi lap Intel Core Ultra 7 265KF procival akciós áron garanciával eladó!
- 27% - ASUS TUF VG249Q3R Gaming IPS Monitor! 180Hz / 1ms / 1920x1080 / FreeSync
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B660M i5 12400F 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 8GB Kolink Observatory HF 750W
- 27% Számlával! ASUS ROG Loki 1000W 80 PLUS Platinum Tápegység!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Full randomokkal nem mernék menni, pont a toxicitás miatt, akkor már inkább elkezdeném kitanulni solozni. Korábban baráti társasággal, meg bátyámmal toltuk, ott azért kicsit más is volt a hangulata. Csak akkoriban ők többet tolták, mint én, én meg lemaradtam, mostanában meg nem játszanak... De ezt a bounty/standing rendszert nem bírom, pláne, hogy emiatt Fortunán még a vox-hoz el se értem... S mindig amikor ránézek el is megy tőle a kedvem. Pedig kéne rendes lencséket csinálnom végre, fókuszfarmhoz, meg mindenféle nyavalyát, csak amikor elkezdem sorolni magamnak, elmegy az életkedvem is.
