Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    Tegnap meglett végre a maradék nitain a necrohoz, gyártás folyamatban. :C Mondjuk elég troll karakter az is, amikor összeszed vagy 8-10 mobot, a tömegben én pl. nem látom, ki az igazi ellenség, és sokszor a resurrectes mobokat lövöm ész nélkül. Végül is pont olyan az alakjuk, mint az eneminek :K :O Mire meg jön egy nagyobb csapat igazi ellen, lehet tárazni. Tudom sokat segít, hogy most már energiavonalakkal hozzá vannak kötve a nekróhoz, de egy folyosón vagy kisebb teremben ebből könkrétan semmi nem látszik, amikor mindenki mindenhonnan szórja az áldást :U

    Meg rengeteg crioticot (na azért annyira nem sokat) sikerült farmolni a Hieraconon. Volt olyan csapat, akikkel a 2700-at simán összeszedtük, bár ekkor már 110+ mobok jöttek erősen. Meg persze olyan is volt, hogy 200 után húztak kifelé az emberek.
    Még oxiumot kell valahonnan nagyobb mennyiségben szereznem, mert most meg az a szűk keresztmetszet.
    Mondjuk a hieracon előnye, hogy volt kör, ahonnan 7-8 reliccel jöttem ki. Arra is kell szánni megint egy délutánt, hogy azokat nyitogassam. Talán majd a hétvégén a gyerekkel nekiugrunk.

    Apropó, az a kézikütyü, amit a tennó kap, az mire való?

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák