Hirdetés
- Amazon Fire TV stick/box
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- LG LCD és LED TV-k
- Samsung LCD és LED TV-k
- Kettő együtt: Radeon RX 9070 és 9070 XT tesztje
- Melyik tápegységet vegyem?
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Hard Disk Sentinel: S.M.A.R.T., okosan
- A frissítési frekvenciához igazítja a képkockagenerálást az új Lossless Scaling
- Projektor topic
-
PROHARDVER!
A Toyota cégcsoport napjaink vezető gépjárműgyártója. Eladásokat tekintve első helyen áll a világ autógyártó csoportjai között. Ezt a helyet a hibridautók terén elért eredményinek köszönheti.
A Toyota cégcsoport tartozó márkák és érdekeltségek: Daihatsu, Lexus, Yamaha, Scion, Subaru, Hino, Isuzu, Toyota.
Új hozzászólás Aktív témák
-
forumpista
aktív tag
Sziasztok,
Feleségem régi (első genes) 1.0-as yarisát szeretnék lecserélni egy 2. genesre mert már erősen rozsdásodik (az újabbak meg nem tetszenek neki...).
Mivel a mostani yarisa eléggé vérszegény, 1.3-as motorra gondoltunk, csakhogy azt olvasom mindenhol hogy ennek a motorja egy kalap sz@r (eszi az olajat utána meg tönkre is megy), sőt állítólag a 2. gennek az 1.0-ás motorja is hasonlóan rossz.
Kérdés: ezek tényleg ennyire rossz motorok, mi vele a tulajdonosok tapasztalata, illetve egyáltalán hogy lehet kiszűrni ezt ha lehet (nyilván egy eladó sem fogja engedi hogy szétbontsuk a motort)?
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest