Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz VGNGR #2903 üzenetére

    Alapvetően csak a játékról beszélgetünk, van ami tetszik benne, van ami nem, van ami jól el van találva, van ami buta, vagy csak szokatlan.
    Én csak azt nem szeretem (HANGSÚLYOZOM itt nem találkoztam még ilyennel) amikor maga az ember van lehülyézve azért mert neki tetszik/nem tetszik valami a játékban és ezért máris haver/vagy hülye... :DDD
    Az első béta után azt mondtam, hogy feltétlenül megveszem előrendelőiben is akár.
    A második béta után már azt mondtam, hogy izé, tele van buggal, hiába szuper a grafika, de ez így játszhatatlan, de ahogy látom ezzel sokkal jobban foglalkozott az Ubi, mert bő 1 hónap alatt játszhatóvá tették. Így belevágtam, eddig nem bántam meg.

    Amit nem értek, hogy pl a helikoptert hogy lehetett így elrontani (irányíthatatlan gyakorlatilag) amikor pl házon belül van már arra példa, hogy zseniálisan megcsinálták (igaz arcade szerű egy picit) pl a Far Cry4-ben a kis heli irányítását, ami egyszerű és nagyon jól működő volt, itt meg nagyon furcsa mozgásokat csinál a heli.

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák