Aktív témák
-
Sipi
addikt
Elnézésedet kérem, való igaz, pontatlanul írtam. Merő lustaságból. Nem volt kedvem leírni, hogy az LCD panel és a külső borítás között, esetenként a merevítőpántokon átkígyózó saját antenna-kábelezésről van szó, mely típusonként eltér, milyen módon tekeredik. A keret szélében körbe, vagy bent is, össze-vissza hurkolva. Mivel az LCD fedlap adta területet (vagy kerületet) használják fel a kábelezésre, az egyszerűség kedvéért ezt írtam.
A műanyag védelemet nem értem. Tehát egy fémdoboz árnyékoló hatását két műanyag elemmel szüntetik meg?
Sipi -
atosz
őstag
Engem azért lepett meg, mert tudtommal a rekondi nem tud ''javítani'' az akkun, csupán újrakalibrálja, hogy mindig a megfelelő értéket tudja mutatni.
Mindenesetre még mindig nem beszéltem az ibm szervizzel, de erősítsétek meg, hogy nincs időkorlát a visszahívott akksik cseréjét illetően, mert most még nem igazán lenne értelme cseréltetnem... -
Terminus_
aktív tag
Köszi, ez működött!
Válasz a szervíztől: hivatalosan nem kompatibilis, mert nincs rajta se a T4x akku papírjain, hogy jó Z60-hoz, se a Z akku papírjai nem írják, hogy jó T4x-be. A szervíz eddig még nem próbálta ezt a felállást.
De gondolom az előlap miatt alapból nem írnák rá, hogy kompatibilis.Szóval még mindig lehet, hogy működik, mert sehol nincs kiírva, hogy ne használjam. (Ellenben a T61-nél feltüntetik, hogy a T4x-es HDD kerettel már nem kompatibilis.)
Viszont kiderült, hogy a Z-be a PATA és a SATA HDD keret is megy.
Aki esetleg próbálta már az akksi csere-berét, annak szívesen veszem a hozzászólását.
Bár ezt lehet a Z topicba kellene írnom...
Üdv,
T_
[Szerkesztve] -
Terminus_
aktív tag
Pont tőle akarok rendelni.
Felhívnám a lenovo-t, de már 1 hete nincs telefonos ügyfélszolgálatuk. Először bemondta egy kedves női hang, hogy megszűnt, de most már a a kedves női robothang se szól bele a telefonba. Korábban kaptam az ügyfélszolgálattól egy másik számot garanciahosszabbítás ügyében és az sem él. Pont emiatt hívtam volna vissza őket. Amúgy a megadott mail címre küldött levelemre se válaszolnak vagy másfél hete. Nagyon frankó...
Ennyit az ügyfélközpontú IBM-es hozzáállásról. Úgy tűnik a lenovo másképp gondolja.
T_ -
amargo
addikt
Én meg pont azért vadászok Samsungot bele, hogy biztos flappoljon..
Régebben volt ilyen, hogy azonos szériával biztos mentek (válogatott ramok vagy minek hívták) bár a biztos jelző nem zárja ki, hogy mással ne menjen, csak nem volt kedvem még ez után is kutakodni. No jó most fogok majd. -
microfrost
csendes tag
OK, úgyse fogom IBM szervízbe vinni, mert általában a gyári szervizek duplaannyiért dolgoznak, mint mondjuk egy márkafüggetlen.
De azért vissza fogok menni a boltba, ahol vettem, és megreklamálom, hogy egy leinformálhatatlan származású gépet adtak el nekem. (Meg kéne őket fenyegetni a fogyasztóvédelemmel, hátha kapok valami alkatrészt)
-
PLacc
senior tag
Nah, felhívtak őket, a műszaki ügyfélszolgálat vette fel, kiderült, hogy a gép nem helyszíni garos, így be kell vinni az akksit vmelyik viszonteladóhoz, és ott megrendelik az akkut.
Ezután átírányítattam magam a szervizbe, és az akku barcode bediktálás után megrendelték az újat, így csak akkor kell bemenni, hamár megvan az új (1-2nap elvileg). Korrektek. -
-
Neja
csendes tag
-
Neja
csendes tag
Igen ezt én is észrevettem; nekem is többmindent manuálisan kellett feltelepítenem. A Hotkey driver nem segített nálam se, de nem hinném, hogy a problémának köze lenne a recovery particióhoz.
Megtaláltam a megoldást: fel kell telepíteni az Access IBM Online User's Guide-t innen [link] ami többféle nyelvi verzióban létezik. Ekkor már működött a kék Access IBM gomb, de én még feltelepítettem egy customization tool-t is: [link]. A problémám megoldódott.
Aktív témák
Hirdetés
- HP VICTUS 15-FA0054NS i5-12450H / 16GB ram / 512GB / RTX 3050
- Dell,14"FullHd IPS,core i5 6440H(fiz.4MAG!),8-16GB DDR4 RAM,Vil.bill,256-512GB SSD,Jó akku,szép
- HP 15.6 ",AMD A10,jó állapotú,magyar billentyűzet
- Dell Vostro 15,6" FullHd IPS,Magyar vil.bill,core i5,8-32GB RAM,240GB-1TB SSD,Új akku,Új töltő
- Makulátlan!Dell 15 GAMER core i7 (8X3,8Ghz)GTX 1060 6GB 192bit VGA,16-32GB/256SSD+1TBHDD,ÚJ AKKU!
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE Z97X-Gaming 3 Z97 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Nvidia Setup! Kamatmentes rèszletre is!
- Samsung Galaxy S20 FE 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Asus ROG Flow Z13 WUXGA 120Hz 2in1 Touch i9-12900H 14mag 16GB 512GB Nvidia RTX 3050Ti Win11 Garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest