Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ares_lovag

    tag

    válasz ORCA58 #1402 üzenetére

    Ergo nem szériáról beszélsz, hanem adott termékről. 40B650-nél amit te vetél másik panelt tettek beel, ergó hüjének nézett a gyártó. Persze ez nem személyes. Biztos más is megteheti ezt és elnézzük neki. Pl egy L es póló csomagolására simmán rá lehet nyomni, hogy S-es, senki enm háborodna föl már ha Samsung a póló felirata. Minden más esetben öklét rázná?:)

    Szóval akkor amit TE kifogtál c650-t jó panelel van, rendben szerencsés vagy. Mi a garancia, hogy a többi várásló is szerencsés lessz? Végülis így is leeht lottózni.

    Valjuk be samsung erőssége az esztétika. c650 ilyen szempontból pici mutáns. :)

    "Szép nap ez a halálra." -Az ész korszaka végetért, ez már a bírkák kora. beee-

  • Ares_lovag

    tag

    válasz rígel #1410 üzenetére

    46C650-t volt szerencsém közelebről megnézni, egyik áruházban, mivel munkám miatt elég sok időt töltök el a területén. Engem zavart a túl sok szivárgó fény a fekete területeken. Mondjuk ha egy 450 lett volna abban az árkategóriában elmegy, de ez jóval drágább. Sötét helységben csak C6000, C7000, és C8000-es modeleket láttam. Nem estem tőle hanyat.

    "Szép nap ez a halálra." -Az ész korszaka végetért, ez már a bírkák kora. beee-

  • freddirty

    senior tag

    válasz Josi #1459 üzenetére

    Köszi, akkor muszáj lesz egy sima kapcsolós megoldásra cserélni a pmsw200-at.

    fred

  • Luissimo

    veterán

    válasz ORCA58 #1557 üzenetére

    A méltán nagynevű és magyarországon világhírű ROCKET nevű multicég hasonló nevű elemei pedig többrehivatottak, mint HÉT azaz HÉT (7) nap után kimerülni :DD :D

    ja és továbbra is fenntartom, hogy a b650 távirányítójánál nemtudok elképzelni jobban kézreállót , éppen a formatervezéséből kifolyólag ( mondjuk nemértem , hogy hogyanférhet ez a kicsi délkoreai emberek kicsi kezébe rendesen, de az enyémbe belesímul :):):) :DD

  • ORCA58

    addikt

    válasz mlala56 #1576 üzenetére

    Elvittem egy ismerőshöz, C7000-es van neki. Az 98 - 100 jelerősséget ést 0-1 bithibát mutatott, de néha az is kockásodott. Az enyém 5-10 bithibát és 67 jelerősséget mutatott és persze több a kocka.
    Mit mondott erre szervizes! Azokat a számokat nem érdemes nézni, semmit sem jelentenek!

  • zhagyma

    őstag

    válasz ORCA58 #1602 üzenetére

    " ...néhány elosztót kicseréltek és 73 decibel lett a jelerősség, de a TV-ben semmit sem változott a jelszint. Nem hatotta meg őket, ne számokat mondjak!...."

    Lehet, hogy nem is a digitális adás frekvenciáján mértek azt 73 dB-t, hanem a frekvenciasáv végén egy analóg csatornán (szokták). Ebből levonták a következtetést, hogy minden jó... A TV-d "jelerősség" jelzője azt mutatja, hogy kevés a jel. Talán növelni kéne a digitális adások jelszintjét a kábelszolgáltatónak (1 eFt béren kívűli juttatás elég szokott lenni a szerelőnek). :)

    UI: A DVB-C jel csak szabványos lehet: DVB standard. A DVB-C jelben utazó digitális adatok "logikájában" már vannak "lyukak", amiket a firmware készítők eltérően oldanak meg.

    Az "elektronika cserés" LG esetben is a BOX tökéletesen üzemelt a TV pedig nem. Ott az lett a végkövetkeztetés, hogy a BOX nem érzékeny a nagy analóg jelszintekre és érzéketlenebb a gyenge DVB-C jelekre.

  • PoPeC

    csendes tag

    Sziasztok!

    Most állok én is tv vásárlás előtt és egy 37eset akarok venni.
    Ezeket neztem ki: 37B650, 37B679, 37C650.
    Az lenne a kerdesem, hogy a 650 és 679 kozott milyen kulonbseg van, illetve ezeknel mivel jobb az uj C650?
    A masik kerdesem az lenne, hogy a DLNA pontosan hogy mukodik es mennyire hasznalhato/praktikus.
    Koszi a valaszokat.

    Udv,
    Adam

    [ Szerkesztve ]

  • ocsi26

    csendes tag

    válasz lettyke #1800 üzenetére

    Köszi! :)

    Hát, nem igazán tudom... nem hinném, hogy "több teljesítményt" vinne át.

    Azt tudom, hogy ezzel letiltottam az összes HDMI funkciót, nem csak a hangot (pl. HDCP-t is). Az NVidia Control panelen ezek után már DVI csatlakozónak mutatja (korábban HDMI-t írt.)

    Szóval a teljesítmény a TV-től függ, de mindig van egy kis lag (késés), sztem olyan teljesítményt sosem fogunk kapni mint a monitoron.

    Annyit tudok javasolni, hogy ha játszol, a TV-t állítsd át "Játék módba", ezzel kikapcsol minden felesleges zajszűrést, képjavítást, stb-t és ezzel növeli a teljesítményt.

    Üdv,

  • Lala6

    őstag

    válasz ORCA58 #1810 üzenetére

    Nekem TvNetWork digitális tévém van. A régebbi Samu B450-en 95-100% volt a jelerősség, a mostani C650-en 60-80-at mutat, de nem kockásodik. Szerintem jóval alább mér, mint a régebbi tévék. A kábelen semmi változás nem történt.

  • khorvat

    senior tag

    válasz szaszapi #1833 üzenetére

    En ugy tudom hogy 32"nal kezdodnek a normalis Tv panelek 32alatt a HD Ready Tv-k is TN panelesek a monitorok meg vegkep ebben az arfekvesben!
    Most hetvegen letesztelem hogy egy 32-es TVbol mit latok az agybol ugyanis hulyen hangzik de lehet tul nagy lesz oda mivel a szoba 2,3m szeles tehat maximum 1,5-2mrol tudom majd nezni a TV-t azzal sem nagyon lesz gond hogy oldalrol milyen kepet ad hiszen az ágy fixen meghataroz egy40-50fokos szoget kozepen onnan kb mindig jol latom!
    Szamitogep eseti jellegu, laptop viszont gyakrabban lenne hozzakotve mivel ezzel teljes multimedias tartalmakat tudok megjeleniteni, USB csak kenyelemsebb lenne neha nem kellene laptopot bezsinorozni allandoan.

    Ehhez kapcsolodoan ki milyen fali konzolt favorizal dontheto forgathato 10-15kg, 26-32"os TV es/vagy monitorokhoz?
    Illetve letezik olyan konzol ami 200x200 es a 100x100at is tudja ha kozben valtozna a rajta levo kijelzo es ezzel a VESA szabvany tipusa is!?

  • cvn69

    tag

    válasz durkonorbi #1832 üzenetére

    Ha DVD-t nézek, általában én is leveszem a TV hangját, mert a DVD 5.1-ben szól. De a TV adásért nem kapcsolom be a DVD-t. Csak feltűnt, hogy ha nem, akkor milyen visszhangos.
    A szervízmenüben mennyire biztonságos turkálni? Ha nem muszáj, én nem szeretek fuserálni garanciális cuccokkal.

    "Tévedni emberi dolog! Na de, hogy velem is megeshet... ?!?"

  • rígel

    őstag

    válasz nightshadow #1844 üzenetére

    Internetezésnél még lehet hogy 100W sincs a pillanatnyi teljestményfelvétel.
    Ha egy eszköz egy órán keresztül permanansen felvesz x watt teljesítményt, akkor a fogyasztása x wh. Tehát az elvégzett munka/fogyasztás mértékegysége nem w, hanem wh.

  • BBéci

    titán

    válasz oba #1859 üzenetére

    A laptop videókártyáján múlik, hogy milyen felbontást tudsz kicsalogatni belőle, Ezt egy perc alatt ellenőrizheted. Analóg jelet digitálisra alakítani felesleges és drága mulatság.
    Mikrofon aljzatból nem fogsz tudni hangot elővarázsolni, talán a fejhallgatóéból.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • kammu

    csendes tag

    válasz tothbe #1943 üzenetére

    Index: Hát nem kinálja fel... van minden mit a bucsúban vagy 50 féle játék, facebook, twitter meg minden de index nincs.

    Youtube: Egyszerű vannak alap filmek amikbe az új videókat egyből megtalálod, de kereshetsz saját magad is csak hát olyan a billentyűzet mint a telefonon, vagyis a keresendő dolgot úgy írod be mintha sms-t gépelnél. Egy kellően hosszú címet macerás, de végül is megoldható. Igaz még a felbontásváltást nem találtam meg, de annyit nem nyomkodtam. Megnéztem pár klippet meg a "bikicsunájt"

    Én inkább a C650-et venném helyedben 10K a különbség, de tudásban jobb.
    B-s széria, nem játsza DTS hangot, nem lehet mkv-ben hangsávot, felíratot válltani. egyik haver mutatta neki a b650 szaggatva játszott le egy mkv-t mert valahogy macerássan volt tömörítve és nem elég erős a proci a megjelenítéshez. Nekem a C650 ezt simán gond nélkül játszotta. De ha nem használod ilyenekre akkor mindegy.

    Ezt a 5V nem értem :( jön az oszlopról egy kábel ezen jön a kábeltv ez van bedugva az antenna helyére (RF) szerzek egy antennát annak koax és RF dugó a vége, ha a két RF csatlakozót valahogy összehozom az miért nem jó? Nincs valami ami egymásra keveri a jeleket? - bár ez így elég gány megoldás.

  • ORCA58

    addikt

    válasz der_ #2009 üzenetére

    A tapasztalatik szerint nagy valószínűséggel CMO paneles lehet. A foltok miatt hívd fel a SAMU szervizt, hátha ajánlanak valami megoldást.
    Az analógnál nincs műsorújság , az kizárólag digitális szolgáltatás.

    A 2011-es válaszban KAMMU véletlen nekem címezte a választ. Ezen felül még a csatorna beállítás menüben is el lehet érni ezeket a funkciókat: átnevezés. sorrend váltás. Sajna lassú nehézkes, de egyszer ha átesik rajta az ember érdemes lementi a csatorna listát A szoftver frissítés miatt nem mászott el!

    A kedvencek azt hiszem analógnál is megy, de most nem vagyok 100% biztos.

    A jelerősség a digitális adások jelerősségét mutatja (mindig az aktuális csatornáét)

  • FireShadow

    senior tag

    válasz durkonorbi #2054 üzenetére

    Moziban 2K és 4K-t hasznalnak ez 2000x valahány illetve 4000x valahány szóval ami lement moziban abbol nagy valoszinüséggel tudnak fullhd-t csinálni. Nem muszáj hogy kiadják blurayen elég ha leadják tv-ben vagy web-dl.

    [ Szerkesztve ]

    Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

  • durkonorbi

    tag

    válasz #84221696 #2087 üzenetére

    Nálam B650 van, műhódos digivel,és 1-2 csatornától eltekintve meglepően jó a képe... mondjuk mikor vettem a MM-ban, és igyekeztem kiválasztani, melyiknek milyen a képe, az első az volt, hogy a kinézett és esélyes modelleknél mindnél megkértem az eladó srácot, hogy ugyan kapcsoljuk már le róla az 1080-as természetfilmet, és tegyüt át mindet SD adásra, mit mutat.. hát komoly különbségek voltak, és magasan ez vitte a pálmát abban az árkategóriában, amit kinéztem (talán egy LG vagy Sony volt még ami nagyon szép volt, de annyival nem amennyivel tudásban kevesebb, illetve ugye a nem részletezendő okok miatt miatt a plazmák eleve szebb képet adtak SD-n) ... ennek a TV-nek volt a legszebb képe (bolt kint éppen vagy 15 féle ebben az árkategóriában), és még mintha említette is volna a srác, hogy sokat dob rajta a specko SD javító samsung féle jelfeldolgozás - nem tudom melyik szépen csengő elnevezés utal rá a specifikációk között...

  • AtHoS

    nagyúr

    Tegnap estére hozzám került egy UE40C6000 készülék.
    Kis szerelgetés után már az asztalon állt, leváltva egy 32LG3000 készüléket.

    Tányéros digi minősége a film+-on sugárzott Kaptár2-vel tesztelve elsőre elég csúnya volt. Kicsit belebújva a menübe érdekesen vettem észre, hogy jelentős képminőség javulás történt. A mosott, foltos területek eltűntek eddig sosem tapasztalt éles és relatíve tiszta élvezhető képet kaptam.

    Mivel elég késő volt már, így gyorsban megnéztem PC-ről mit mutatnak a BRrip-ek HDMI kábellel. Egész jó a minőség, pedig tartottam kicsit tőle az utóbbi napokban a különböző topicokban olvasott egyes hozzászólások miatt.

    Sajnos nem találtam megoldást arra, hogy PC-ről hogyan lehet kiterjesztett asztal módban a megjelenő fekete keretet eltüntetni. (Ati 4830 DVI->HDMI HDMI1 és HDMI2 csatiban is ugyanaz az eredmény)

    A képminőségre nem lehet panaszom, a tányéros digi is megtáltosodott egyből, viszont fekete háttérnél jól észrevehetően foltokban világosabb, ami a nézési pontnak is függvénye. Természetesen aktív tartalom mellett nem vettem észre problémát, sőt szélesvásznú adásnál az alsó és felső fekete sáv valóban fekete.

    Jelenleg épp az NBA döntő harmadik felvonását ismétlik a sport2-n, ahol a mozgások szépek, nincs mosottság a ráközelítések pedig élesek.

    Képügyileg megvagyok elégedve eddig a készülékkel. A távirányítót még szokni kell, a kapcsolható gombvilágítás pedig ellensúlyozza, hogy magán a TV-n sötétben nem lehet semmit látni az érintőgombokból.
    A menü áttetszősége kifejezetten tetszik. A menüpontok sokasága az előző készülék után kicsit frusztráló, de remélem hamarosan kiismerem majd magam benne.

    Sajnos a panel forgatása kicsit nehezményes, mivel a talpat le kell fogni, hogy az ne forduljon a panellal együtt. Nem tudom, hogy ez a későbbiek folyamán javul-e vagy így kell majd elfogadnom.

    USB-n keresztüli lejátszást még nem próbáltam illetőleg hálóba is be fogom kötni idővel, amihez meglepve tapasztaltam, hogy semmiféle szoftvert nem mellékeltek a készülékhez. Szerencsére a samu oldalán találtam letölthető allshare progit hozzá, meg újabb firmware-t is, bár leírás szerint CI+ CAM problémát javít, így részemről hanyagolva.

    Samunál van lehetőség a készülék üzemidejének ellenőrzésére? Kíváncsi lennék mennyit volt próbálgatva, bár a készüléken lévő védőfóliából megítélve nem volt bemutatóteremben használva.

    Szerk.
    Ehh az lemaradt, hogy a gyors beállítgatások után Film üzemmódban 40...43W magasságában fogyaszt a készülék. Kiemelt módban viszont már 110W magasságát verdesi

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz durkonorbi #2133 üzenetére

    "a TV és a talp közötti műanyag közdarabon volt 1 vagy 2 csavar, amin ha állítasz (lazítasz) picit, akkor könnyebben forog a TV az állványon"

    Ennél a típusnál 2 darabból áll felfogatás:
    1. Talp a rá merőleges áttetsző rúddal
    2. Az áttetsző rúdra erősíthető hátrésszel, amit közvetlenül a TV-hez lehet erősíteni

    Nos a 2. pontban említett "közdarabot" 4 csavarral lehet a TV hátoldalához erősíteni illetve 4db a talpra merőleges csavarral a rúd tetejére. Van még itt egy ötödik csavar is, amit a rúd tengelyére merőlegesen lehet becsavarni.

    Ezt az ötödik csavart ki is vettem először, mikor majdnem sikerült az egész TV-t állványostól letépnem az asztalról. Gondoltam ez rögzíthet valamit. Mivel ezután is csak a talp lefogásával lehetett forgatni, bepróbáltam mit mutat ha visszateszem: ugyanúgy lehetett forgatni és ahogy észrevettem maga a rúd forog a talpban. Sajnos nem én szereltem össze a talpat, így nem tudom alulról milyen a kialakítása. Amint lesz több időm feltétlenül utánanézek.

    A TV-hez még annyit fűznék, hogy a távirányító sajnos csak a TV-re irányítva teszi a dolgát. Az előző LG-nél "bármerre" lehetett kezelni vele a TV-t (mintha rádióhullámokkal vezérelt volna). Hozzászoktam ehhez a kényelemhez, most újra meg kell szokni a felállást.

    Annyit még észrevettem tegnap este, hogy ha felkapcsolom a szobában a villanyt, akkor a TV fogyasztása a 40W környékéről felmegy 50...60W közé. A winben átállítottam 50Hz-re a képfrissítést, így most már csak 1 nagyujjnyi a fekete keret. HD filmmel kristálytiszta a képe és a hangszórók is hozzák egy TV-től elvárható hangerőt, hangminőséget. Természetesen egy házimozi rendszerrel nem vetekedhet, de TV műsorokhoz több mint elegendő.

    read-only mode on the forum

  • nightshadow

    veterán

    válasz BBéci #2156 üzenetére

    3D TV: Samsung C7000 vs Panasonic VT20

    Hardware: Samsung nyer (Multimedia Player miatt)
    3D megjelenités: döntetlen
    Képminőség: Panasonic nyer
    Hangminőség: Panasonic nyer
    Energiafogyasztás: Samsung nyer

    forrás: [link]

  • need

    addikt

    Üdv..

    1 igen érdekes dolgot vettem észre a minap!
    Digi kábelem van épp néztük a retek clubot amikor elinitottam a mutimédiás lejátszót és furcsa módon elkezdett ugrálni a kép!
    Olyan mint ha zavarta volna az adást a hdmi-m bejövő multis lejátszó!

    Ti tapasztaltatok már ilyet?
    mit lehet ezzel a dologgal kezdeni?

    D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

  • villamos

    őstag

    Eljutottam arra a pontra, hogy tv-t vegyek. Itt jön a nagy kérdés, hogy milyet. Annyit már tudok, hogy Samsungot szeretnék (máskülönben nem ebbe a topikba írnék). Ezenkívül még a képátlót tudom, ami 32". Ez szerintem elég lesz, bár esetleg szó lehet 37" -ról is, ha megfelelő árban van.
    Otthon egyenlőre analóg kábeltv van, nem tudom hogy ez változni fog e, érdemes e esetleg átállni digitálisra. Ebben az esetben kérdés, hogy lesz e szükség ezekhez a TV-k hez settopbox -ra? (Jó lenne ha nem lenne szükséges...)
    Leginkább TV-t néznék vele, bár nem tudom, hogy a későbbiekben mennyire jön meg a kedvem egyéb multimédiás, usb-s dolgokhoz.
    A TV-t kb. 3 méter messziről fogom bámulni...
    A lényeg a pénzmag. Az nem túl sok van, legfeljebb bruttó 100-130k amit költenék ilyen célra. A kérdésem az lenne, hogy ennyi pénzért melyik készülék lenne a legjobb megoldás?
    Érdemes e venni FullHD ill 100Hz tévét? Vagy ezek nem ez az árkategória?
    Érdemes esetleg LED Tv-t venni? Létezik a kívánt árkategóriában egy UE32C4000 nevű dolog, de úgy érzem elég termékskála alja kategória (persze lehet hogy pont megfelelne az igényeimnek...)

    [ Szerkesztve ]

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

  • ORCA58

    addikt

    válasz bnorci71 #2238 üzenetére

    bnorci71 és rígel

    A menüben az öndiagnosztika részben, ami máshol van a C-ben és a B-ben
    Egyszerűbb, és mindkettő típusnál működik ha az info gombot kb 5-6 másodpercig nyomja az ember. Mindig az aktuális csatorna értékét mutatja.

  • ORCA58

    addikt

    válasz Lala6 #2235 üzenetére

    Nekem (C650) sajna csak osztrák DVB-T adást 50 alatti jelerősséggel is hibátlanul fogja. A Gondom a DVB-C vel van. jelerősség 62-67 bithiba soha sem 0. De sokszor akkor esik szét a kép ha a bithiba 1 és akkor jó ha 5-10 -et mutat. Antennások szerint TV a ludas a tv-sek szerint az antenna rossz. Az ügyfél pedig le van .... :(((
    A lényeg, hogy a szegény becsapott polgár fizetett.

  • amargo

    addikt

    Sziasztok!

    Nem régiben beszereztem egy C550-es készüléket, már első használatra is félelmetes, hogy miket tud, de vannak filmek, amiket nem játszik le codec hibára hivatkozva. Az lenne a kérdésem, hogy üljek a babérjaimon, hátha lesz hozzá támogatás, vagy pedig létezik hozzá valami ügyesítés, tipikusan mkv fájloknál van ez. Vagy konvertáljam át..?
    A másik a DVD struktúra kezelése, itt is jobban járok, ha átszerkesztem, mert nagyrészét nem eszi meg és ami el indul, ott sincs menü - tudom dvd lejátszóba is tehetném.

    Elkezdtem már olvasgatni a topicot, de persze még nagyon az elején járok. Viszont a kérdésem, van-e lehetőség a tárhelyen lévő tartalmak katalogizálására? Teszem azt, hogy a 100 almappát tartalmazó mappában ne kellejen végig nyomogatni? Egyáltalán lehet-e 3rd party alkalmazásokat rárak? Vagy valami ügyesítés, hogy könnyebben lehessen használni a készülék multimédiás képességet.

    Köszönettel
    amargo

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

  • villamos

    őstag

    válasz ORCA58 #2298 üzenetére

    Holnap munkaidőben felhívom a boltot, meglátjuk mit lehet tenni. :(

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

  • danman

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van nekem egy 32'' -os C650-em (valojaban C652, de az ugyis ugyanaz).

    Az a helyzet, hogy mkv lejatszasa USB-s vinyorol (Y-kabellel kapja a tapot a ket USB kimenetbol) 1 oraig megy kb, utana lefagy a kepernyo.
    Ilyenkor pl. a kozepso ENTER gomb hatasara elojon a "hol tartok" sav, s meg tudom nezni, hogy hany percnel, de ezen a gombon kivul semmi sem mukodik, meg a kikapcsolo gomb sem, de a TV-n megnyomva sem.
    Ilyenkor oda kell mennem a TV-hez, s kihuznom az arambol. Ekkor erzekelem, hogy eleg meleg a hatulja (teteje fele). Elkezdem ujra nezni a filmet odatekerve a megfelelo reszhez, s altalaban a maradek 30 percet le tudja jatszani, de amikor mar hosszabb filmet nezek, akkor azt tapasztalom, hogy kicsit gyorsabban lefagy ujra, mint 1 ora.

    En a melegedesnek tudnam be a fentit, s szerintem gari-tema. Szerintetek?

    Direkt felraktam tegnap a legujabb firmware-t, de pont ugyanazt produkalta, mint a korabbival.

    Divx-et is neztem tegnap sokat, nem fagyott a cucc. Melegedest mondjuk nem neztem. Divx is persze USB-s vinyorol ment ugyanugy.

    Mit javasoltok? Hivjam a szervizt vagy vannak meg trukkok? Megjegyeznem azt is, hogy a viharos idojarasban is tortent mindez, tehat nem lehetett 20-21 foknal tobb a lakasban :-)

    Koszonom,
    Dan

  • FRIZ 22

    senior tag

    válasz denes123s #2329 üzenetére

    Sajna a TV nem tud DTS-t kezelni.

    Letöltöd ezt a programot:

    MKVToolnix

    -betöltöd a filmet
    -kiveszed a pipát a DTS-hangsávból
    -start muxing (pár perc)

    az elkészült file már nem tartalmaz DTS hangsávot, minden más marad.

    [ Szerkesztve ]

  • need

    addikt

    Hi:)

    mivel pár hétig a tévé multimédiás lejátszóját kell használnom így kellene nekem 1 kis segítség!

    Elolvastam ITT a szakirodalmat a témáról de valahogy mégsem úgy van ahogyan kellene lennie:(

    Nos van egy MKV filesem és kellene belőle a felirat!
    MKVToolnix ki is tudom szedni de érdekes 1 karakterek lesznek!
    az ékezetek helyén #@&{ ilyen szépek!
    természetesen a film alatt is ilyen szépek próbáltam a tévén bealítani kódolás minden formáját de az ékezetes karakterek csak nem változnak:(
    Ha jegyzettömbbel átváltom a betű típust akkor sem
    Ha subtitle workshoppal nyitom meg ott is ott vannak ezek a szép karakterek!

    akkor tehát mit csináljak hogy normális legyen a felirat?

    D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

  • danman

    csendes tag

    válasz ORCA58 #2326 üzenetére

    Szia!

    Van fejlemeny, ugyanis kiprobaltam tapos kulso vinyo-kerettel.

    1. A kep-megallasi problema ugyanugy fennall.
    2. Rajottem, hogy nem fagy le a TV, mert ha kihuzom az USB-bol a vinyot, akkor a kovetkezoket tapasztalom:
    - TV mukodik
    - Ra tudok dugni masik pendrive-ot vagy vinyot, s felismeri
    - Az eredeti vinyot hiaba dugom ra a lefagyas utani kihuzas utan, nem ismeri fel. Mindez ugy, hogy a vinyot bekapcsolva hagytam a kulso taprol. Ha kikapcsoltam a vinyot, majd vissza, akkor mar felismerte a TV (a TV-t nem kapcsoltam ki)

    Eleg fura a dolog, de igy mar ket vinyokerettel es vinyoval csinalja ezt, szoval azt kizarnam, mint problema.

    Ez szerviz lesz, igaz?

    Thx,
    Dan

  • villamos

    őstag

    válasz post #2353 üzenetére

    Ez a 37" -osokra jellemző, mint megtudtam. Egyszerűen szériahiba. A kijelzőt külső cégtől veszi (a kép szerintem kiváló egyébként) ezért lehet hogy nem egészen illik hozzá a samu tápja. Elképzelhető, hogy nem fog zúgni, de inkább az, hogy igen. Szerintem nem érdemes kockáztatni, vagy vásárlás előtt ki kell próbáltatni ha lehetséges.
    Visszacsomagoltam, remélem holnap jön a futár, és elviszi. Munka után lehet hogy elmegyek az üzletbe, és ráfizetek egy 40-esre (szerencsére nincs nagyon messze).

    Pietro27: Lehet hogy csak nem zavarja a búgás... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

  • Kavinton75

    senior tag

    válasz AtHoS #2374 üzenetére

    Köszi, már nézem az írásokat.
    A foltosodással kapcsolatban, a #2123-as írásodban találtam:
    "viszont fekete háttérnél jól észrevehetően foltokban világosabb, ami a nézési pontnak is függvénye"
    Valami ilyesmit látok én is.
    Pl, ha átváltok egyik csatornáról a másikra, akkor a TV a DigiTV fekete hátterét mutatná.
    Na itt látok olyan 20-30cm-es foltokat egymás alatt, olyan mintha világosabb lenne a fekete.
    Tegnap néztünk házi videót és amikor a kamera páztázta a balaton vizét, akkor sötétebb és világossabb részek voltak.
    Pedig a felvétel nem változott.
    Nem egyszerű ezt leírni, lehet, hogy kihívom a szervízt és majd nekik megmutatom.
    Az egyik boltban azt mondták, hogy ez a Samsung LED-nél megesik, mert oldalt vannak a LED-ek és itt-ott áthúznak.
    Nem sürgős a hekkelés, csak gondoltam megkérdem :DDD

    További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

  • ORCA58

    addikt

    válasz sixtybi #2390 üzenetére

    Gyorsabb megoldás
    Az info gombot nyomd 5-6 másodpercig. Csak akkor működik, ha TV éppen a digitális adást fogja antennáról, és az adott adóra jellemző infót mutatja..

  • Sped

    aktív tag

    válasz villamos #2418 üzenetére

    Ja értem, thx.
    Mondjuk a film+ -os ZS horrorok jól mutatnak VHS-en is. :))

    [ Szerkesztve ]

    IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz cvn69 #2569 üzenetére

    Szerintem arra akarnak rávezetni, hogy ekkora színeltérésnél nagy valószínűséggel kábel probléma lesz. Mert jelenleg nem csak a betűk megjelenítése a probléma, hanem a színeltérés is. Ami pedig kábel avagy érintkezési gondra utal.

    Én nem sokat variáltam még a TV-m HDMI részével, de ekkora színeltérést nem tapasztaltam, mint ami nálad jelentkezik. Most megnéztem a ph! hogy mutat a TV-n és megközelítőleg ugyanazt kaptam, mint a monitoron. A betűk is rendben voltak, meg a színséma is megfelelően mutatott a TV-n.

    A kábelhez annyit fűznék még hozzá, hogy:
    Egy barátom problémáz-ik/ott 4870-es VGA-jának HDMI kimenetén keresztül Samu 32a656 készüléken megjelenő képpel. Először az ATI dvi->hdmi átalakítóra gyanakodott, így az lekerült hozzám tesztelésre. Nálam rendben működött, igaz közben valahová elkavartam, így kénytelen voltam beszerezni neki egy átalakítót. Nos az új átalakító is rendben volt nálam, míg nála ugyanúgy színhiány és érintkezési problémás tünetek jelentkeztek.

    A hétvégén lehozta a VGA-t, hdmi kábelt és az átalakítót tesztelésre. Nálam rendben működött ismét, de közben mikor a TV-nél matattam a kábellel rájöttünk, hogy a HDMI kábele meg van törve a csatlakozóhoz közel. Viszont most nem produkált színhiányt, hanem vagy volt vagy nem kép.
    Van elfekvőben egy 1,5m-es hdmi kábelem így megnéztük azzal is a jelenséget. Azzal semmi gond nem mutatkozott, így megtaláltuk a probléma tárgyát.

    Viszont a tesztelgetés alatt észrevettük, hogy a TV megjelenített képi színvilága a két hdmi kábel cseréje után megváltozik. Az egyik vékony a másik vastagabb kivitelű kábel. A jelenség amit tapasztaltunk: a vékonyabb kábel használatával ugyanaz a kép a TV-n "szürkébb" lesz a vastagabb kábellel látotthoz képest.

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

  • bnorci71

    addikt

    válasz cvn69 #2604 üzenetére

    én első alkalommal felírtam egy cetlire, mivel nem lehet nevezgetés közben váltani :Y :W

    aztán amikor megláttam hogy van mentési lehetőség na akkor el is mentettem majd 2 órai munka van benne.

    Érdekes hogy a fiam eresztette neki az első beállítást a terület nem lett Magyarországra átállítva, ha átállítom akkor meg nem lehet a mentett csatorna listát visszaállítani.. :Y

    [ Szerkesztve ]

    "If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

  • dnsgtr

    csendes tag

    Segitseget kernek B650 ugyeben!

    Conax modulon keresztul nezem a thomeos digitalis adast. Feltettem egy tetoantennat mert szeretnem fogni a mindigtv adasat is. Mivel igazabol csak a meccsek erdekelnek, nem lennek lusta cserelgetni az antanna kabeleket.
    DE!
    Ha lekerestetem a tv-vel legi csatornakat, akkor ugyenes meg is talal mindent, de kozben kitorli a kabeles thome csatornakat.
    Aztan lekerestetem a kabeles thome csatornakat, az utan meg kitorli a legi csatornakat.
    Ha kezzel akarom bevinni a legi csatornak adatait, akkor nem lehetseges, mert csak csak a kabeles beallitas lehetosegeit hozza fel. Aztan probaltam teljes keresest futtatni, es cserelgetni kozben a kabelt, hatha eloszor megtalalja az egyiket, majd a masikat, de ez sem mukodott. A kezikonyv nem ir semmit.

    Kerdezem: lehet "egyszerre" hasznalni dvb-t-t es dvb-c-t?
    Es ha igen, akkor mi a titok nyitja?

    Elore is koszonom!

  • BBéci

    titán

    válasz amargo #2689 üzenetére

    Minél nagyobb a rendszer felbontóképessége, itt nem a képpontokra gondolok, annál jobban észrevehetőek a lácba illesztett elemek különbségei.
    Amikoz csak 72 centis CRT tévém volt és azon vizsgáltam egy lejátszó vagy kábel képminőségét, szinte semmit nem vettem észre. Aztán leengedtem a 2 méter széles vásznat, bekapcsoltam a vetítőt és drámai különbségeket láttam.
    Azt elfogadom, hogy átlagos számítógépről lejátszott, felére harmadára csökkentett bitrátájú full HD film egy 32-40 colos Samsung B550-en nem mutatja meg az 1000 és az 5000 forintos HDMI kábelek közti különbséget. Ráadásul az sem biztos, hogy a drágább jobb is, ezt tapasztaltam.

    Villamos!
    Analóg kábelek minőségét nem az árnyékolás, a zavarmentesség határozza meg.
    Az általam évek óta használt hangszórókábelnek semmiféle zavarszűrése, árnyékolása nincs.
    Egy szigetelés nélküli, csupasz drót is lehet kiváló, míg egy slag vastagságú meg vacak.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • cvn69

    tag

    válasz cvn69 #2559 üzenetére

    Sziasztok!

    Ha még nem nagyon unjátok, lenne egy kis fejlemény a multkori problémámmal, a betűmegjelenítéssel kapcsolatban.
    Nos, ki lett próbálva 3 HDMI-HDMI kábellal, 1 HDMI-DVI kábellal valamint a Samu C650 melett egy Pana 42"-os plazmán is. A probléma nem javult. Ha viszont, Egy D-Sub-DVI átalakítóval kötöm össze D-Sub-D-Sub kábellal a TV-t és a PC-t, akkor normálisan jeleníti meg a betűket.
    Ebből nekem az jön le, hogy sem a kábelekkel, sem a videokártya kimenetével nincs gond, hiszen a D-Sub is a DVI kimenetről kapja a jelet, viszont, a TV(k) nem jól fogadják a digitális jeleket. Csakhogy, így a videókártya drivere analóg CRT monitorként kezeli a Samu C650 LCD-t, ami azért is rossz, mert a Catalyst elindítása nélkül nagyon sötét a kép.

    Ha van még ötlet, szívesen fogadnám, ha nincs, megosztottam a tapasztalatom.

    Üdv, cvn69

    "Tévedni emberi dolog! Na de, hogy velem is megeshet... ?!?"

  • vegyszer

    addikt

    Helló!

    Az lenne a kérdésem, hogy van-e valami okosság arra, hogy a Anynet+ (HDMI-CEC)-et az ember befogja, mint multimédiavezérlőt?
    Vagyis: ha PC jelét HDMI-m táplálom, akkor a számbillentyűk, a színes gombok, és a felvétel/lejátszás vezérlők nem élnek. [Nem elérhető] üzenet jelenik meg.
    mennyivel egyszerűbb lenne az élet, ha a play, stop, pasue, seek gombok élnének, és nem kellene az egérért kotorászni.
    Van erre megoldás?
    Azaz olyan pc-s őrogi, ami Anynet+ (HDMI-CEC) eszköznek tünteti fel a PC-t???

    A 32B530PW-men az imént frissítettem szoftvert, és a 2002-est a 2006-osra cseréltem.
    látványos különbséget a menüben nem találtam,
    amit leginkább szerettem volna, hogy "ha a monitor kikapcsolás jel megjön, akkor kikapcsoljon, ahogy menüből azt ki lehet kapcsolni" funkció még mindig nem működik benne a HDMI1/DVI -on
    :W :W :W
    pedig volt itt eco, meg környezettudatosságos kampány ezerrel...
    hátha majd legközelebb bekerűl.
    :R

    [ Szerkesztve ]

    "Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

  • Grenade

    csendes tag

    Sziasztok! Problémám akadt 1 c6000 -es tv -vel. A hangolásnál csak a Duna tv hd -t és pár kódolt csatornát talált, a m1 hd m2 hd -t nem találja. Ahogy olvastam a m1 a mux a -n van, míg a Duna mux c-n. A mux c -ről jön minden, a mux a -ról semmi. Az adást Tokajról próbáltam venni. Ha tudtok valami megoldást, előre is köszönöm.

  • manoli.94

    csendes tag

    válasz BenceShearer #2791 üzenetére

    Szia mar probaltam de nem mukodik...es mind a 4 oldalon van fekete csik

  • ORCA58

    addikt

    válasz eric.cartman #2919 üzenetére

    Nálam 65 körüli a jelerősség, 2 - 15 a bithiba. A kép nagyon szép éles, de hol ritkábban, hol gyakrabban kockásodik, vagy a hang nyekken egyet. Rossz esetben megismétli az utolsó pár szótagot.
    Elvittem egy ismerőshöz a város másik felébe. C7000-es van neki. Az 98 - 100 jelerősséget ést 0-1 bithibát mutatott, de az is kockásodott. Az enyém ott is 5-10 bithibát és 65 körüli jelerősséget mutatott és persze kockásodott.
    Egyébként a jelerősségre egyáltalán nem volt érzékeny a TV. Az antennások felnyomták az itteni maximumra majd drasztikusan csökkentették, a minőség nem változott.
    Jelenleg kénytelen vagyok boxot használni.

    Be van tervezve a TV számára egy győri kirándulás, hogy tisztán lássak, csak még nem tudom hova és kihez megyek majd. . Szinte biztosra veszem, hogy ott szépen fog menni, mivel egy egyszerű teleszkópos antennával szépen foga DVB-T-s osztrák adókat egész kicsi jellel is.

  • jlaci63

    tag

    válasz bnorci71 #2932 üzenetére

    Oké, így már vágom.

    Én a DVB-T-t veszem egyelőre. Márciusban kivágtam a szolgáltatót, és egyelőr nem akarok előfizetni, mert nagyon olyan érzésem van, hogy egyik nem jobb a másiknál.

    Öcsém ragaszkodott az 53 csatornához, neki digi-je van, kábel, szerencséjére ott működik STB nélkül a DVB-C, viszont a minőség elég F.O.S.
    Ha hazajön külföldről megpróbálom előcsalogatni az jel infókat.

    Dr.Zoo

    c630-on próbálva, infogomb megnyomásra előjön egy info ablak az adó paramétereivel. Majd nem felengedve a gombot 5 mp mólva átvált egy másik ablakra, ahol a jel infókat mutatja.

    De állítólag a menü - öndiagnosztikában is elő lehet keresni, azt nem próbáltam.

  • grabla

    csendes tag

    válasz Dr.Zoo #3015 üzenetére

    1. TV készenléti állapotba
    2. INFO, MENU, MUTE gomb megnyomása ebben a sorrendben.
    3. TV bekapcsolása

    Nekem így megy a dolog, aztán tudod, semmít ne állíts át ami nem tudod micsoda, gari ugrik, stb, stb, tényleg ésszel...

    Hozzátenném még, hogy a service menünek csak a meglátogatása is visszarakja default-ra az értékeket, legalábbis nálam.

    [ Szerkesztve ]

  • ORCA58

    addikt

    Meg volt a TUNER tesztem Győrben. A szolgáltató VIDANET, mint nálam, a kontroll készülék minta ez enyém 40C650! Hazajöttem és elhatároztam, a kardomba dőlök, de szerető nejem megmentett. Felhívta a figyelmemet arra, hogy nincs kardom. Így hát leírom a tapasztalatot.
    A KEDVES fórumtársunk készüléke hiba nélkül működött, míg az enyém (hogy is jellemezzem finoman) több mit katasztrofális volt. Kocka kocka hátán főleg az M1HD és M2 HD esetén. Az antenna jel lényegesen gyengébb (50 körüli míg itthon 65), a bithibák száma is nagyobb (akár 10-30 míg itthon 10 alatt), a kontroll készülék mégis szépen működik. A következtetés a hiba a készülékemben van.
    :O :O :O :O :O

    Itthon kíváncsiságból ismét megnéztem, hogy működik. Százszor jobb volt, de nem hibátlan. Ami érdekes kevesebb volt a hiba, mint az utaztatás előtt. Lehet valami kontakt hiba, de ez nem vigasztal.
    Egy kemény antenna drótot dugtam e tv-be, és ha megmozdítottam, a kép néha teljesen szétesett.
    Egyre kevésbé értem, akkor miért hibátlan a DVB-T osztrák adás még akár 35-ös jelerősség mellett is.

    Freestyle79
    Ha a tuner, vagy valami kontaktus rossz a TV antenna csatlakozásnál, akkor mit kell cserélni a Tv-ben? Mennyire VESZÉLYES javítás ez ? Mire számíthatok ?!
    A DVB-T és DVB-C független egymástól a készülékben?

    Már 3 hónapos a szegény TV, pedig 1 naposan bejelentettem a hibát, azaz 3 napon belül kötelesek lettek volna cserélni, ha nem mutogattak volna egymásra a bolt és a szerviz, vagy ha lenne Magyarországon egy felelősségteljes szakértő szerviz, de sajnos az nincs.
    A bolt nem fogadta el, csak ha a SAMU márkaszerviz hibásnak minősíti. Ők pedig azt mondták először ellenőriztessem az antennát. Ha nem javul meg, csak úgy lehet megállapítani hogy hibás-e, ha megnézem olyan helyen, ahol egy azonos típus készülék jól működik. Ők sem tudnák másképpen megállapítani. Különben sem ismerik a készüléket mert új Mostanra sikerült!

    Egyelőre tanácstalan vagyok :F , és szétvet a düh :((( !

  • Eddie141

    senior tag

    válasz eric.cartman #3104 üzenetére

    Elmondom az igazságot:
    Most cseréltem egy sráccal itt Ph-n és bár nem jellemző rám, de most nem voltam úgytűnik kellően körültekintő, de az sem kizárt, hogy én hibáztam. Mindenesetre csak a tényekből kiindulva, hogy nehézkes a folyamat, és állandóan csak egymásra mutogatunk, ezért begyűjtenék néhány külsős infót. Azt tudjuk eddig, hogy nála még jó volt, nálam már nem, így erőteljesen ütköznek az állításaink, bár az úton is történhetett bármi. Ő azt állítja, hogy rázkódott, én azt, hogy beázott (ami alátámasztottabb, mert vízcseppek száradási nyoma látszódik a kijelzőn, de más sérülés egyáltalán nem látszik) Én becsomagoltam 2paplanba az autóban, és a hátlapjával lefelé a földre helyeztem, ő pedig a szállítás során az esőtöl 2 kukás zsákkal védte. Nálam különösebb rázkódás nem érte, legalábbis nagyobb nem, mint odafelé menet az enyémet, és már számtalanszor régebben, amikor ugyanezt a pokrócos megoldást használva szállítottam lanpartikra pl :)
    Mindenesetre mely verzió a valószínűbb?

  • psr220

    csendes tag

    Halihó mindenkinek! Újra jelentkezem!

    Miután bejelentettem a hibát a Samsungnak (40C630), szóltak, hogy a szervíz vissza fog hívni időpontegyeztetésre. 2 napot vártam. Nem hívtak. Újra hívtam a Samungot, hogy mi van. Hát ők ilyet még nem láttak, mivel még aznap de legalább 2 munaknapon belül visszahívnak, de újra felvették a problémámat és továbbították. 1 óra múlva hívott a szervíz és másnap már jöttek is.

    A diagnózis: main panel csere, ott elrepedt/elvált a forrasztás. Lehetséges hogy több helyen is, amilyen durva képet most produkált a tévé(mátrix lila-rózsaszín csíkok, kockásodás, színtorzulás, ki-be kapcsolgatás magától).

    Tanácsuk: ne pakolgassam sehová, mert az új panellal is ugyan így járhatok, sajnos a mai samsung tévék nem bírják a pakolgatást, rázkódást.

    Hát ami ebből nekem lejött, hogy valami ultra nagy gyér cucc lehet odabent, ha már annyit sem bír ki, hogy ráteszem egyik asztalról egy másikra. Összesen ennyit kellett volna kibírni. Mellesleg megjegyzem, rettentően finoman történik a "pakolgatás", nem rázkódik, ütődik és csak 1-1 hétvégén kellene ezt kibírnia.

    A másik ami még előjött és ezt tanácsolom mindenkinek: ne huzigálja senki ki-be gyakran a hátsó csatolókból a kábeleket, iszonyat hajlékony az egész "tákolmány" hatása van és mint ahogy nálam előjött a HDMI1 csatlakozó el is vált az anyaföldtől.

    Ezek után már nem is merek majd a tévéhez nyúlni :F

    A panelt megrendelték, pár nap, megérkezik és beszerelik, ezzel vége a hercehurcának.

    Ha lesz még majd infó vagy észrevétel leírom ide.

    [ Szerkesztve ]

  • ORCA58

    addikt

    válasz bnorci71 #3188 üzenetére

    Látszik nem értesz a dologhoz.
    Ha a digitális jel tartalmazza a képméretet, akkor AUTOMATIKUS állásban a megadott méretre ugrik a kép. Ha nem , akkor a beállított méretre teszi. AUTOMATIKUS állásba, TE tudod beállítania a menüben, hogy melyik méretet használja ebben az esetben a TV.
    Ha egy 4:3as kép közepén adja az adó a 16:9-es képet, az attól még 4:3-as, ami szándékosan tartalmazza SAJNOS A LEGTÖBB ADÓNÁL a felső és alsó fekete csíkot, azaz magyarul a fekete csík a kép része, ezért azt is megjeleníti TELJESEN KORREKTEN, mikor kihúzza automatikusan a képet. A tényleges film e-miatt fele 2/3-a annyi sortból áll, mint amire az adó képes.
    Nem beszélve arról, ha mindent így nagyítanánk (azaz mindent 16:9 -re amit TE szeretnél) , akkor a szélesvásznú filmen nagyon hosszú emberek, a normál 4:3-as filmen pedig összenyomott embereket láthatnánk..
    Szomorú, hogy az adók össze vissza sugároznak, és nagyon kevés az igazi digitális adás. Ráadásul a kábelszolgáltatók és a SET TOP BOXOK sem állnak a helyzet magaslatán.

    A Pana Házimozimnak van egy olyasmi bekapcsolható tulajdonsága, amit TE hiányolsz. Ha felül és alul elég sötét a kép, akkor felnagyítja a képet, akkor is ha az a jelenet része, pl. egy fekete fal közepén egy világosabb ablakot mutatnak kicsit hosszabb ideig máris nagyít. Mivel mindig méretarányosan nagyít, oldalt levágja a képet. Azt hiszi, csak az ablak a kép, és felnagyítja, utána a következő jelenetnél már több a világos, visszaugrik kicsire a kép. Egy használhatatlan idegesítő szolgáltatás.
    Ha így működne TV-d hamar kivágnád az ablakon!

    [ Szerkesztve ]

  • kszab

    csendes tag

    Sziasztok!
    Én már lassan 2 hónapja vagyok egy SQ02 paneles 46C6000 tulajdonosa (LG-ről váltottam).
    Tapasztalat: A felhősödés tényleg létező dolog, de csak a MediaPlay menüváltásokkor feltűnő. Film (mozgókép) alatt egyáltalán nem látható. Meglepően jól teljesít a legtöbb analóg adással is (kábel TV), de azért tényleg a digitális az igazi.
    A MediaPlay eddigi tapasztalatom szerint egyedül a DTS 5.1-el nem bír, minden egyéb (DTS 2.0 vagy AC3 5.1) nem gond.
    Munka mellett sajnos nincs sok időm tesztelgetni, inkább csak esténként, a család mellett.
    A hang a TV mélységéhez képest (<3cm) szerintem OK, bár nem egy házimozi az biztos.
    Nem tud valaki megoldást arra, hogy hogyan lehetne kilopni a TV szabályzott hangját? Ma már nagyon jó, "auto-stand-by" funkciós erősítők vannak, csak meg kéne valahogy hajtani. Nem akarok külön távirányítót használni az erősítőhöz, úgyhogy a hangerőszabályzóval szabályzott hangra pályáznék. 5let?

    //Ha valaki ismer "okosítást" a C6000-eshez, dobjon egy privát üzenetet//

Új hozzászólás Aktív témák