Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz thxer #190 üzenetére

    Értem én, hogy megy vezeték nélkül, de körülbelül mekkora felhasználásra lehet számítani miracast tv-vel? Kétszer kipróbálod, hogy milyen baró (ha van ilyen tévéd), és vége.
    Hiába vezeték nélküli az egér-billentyűzet, kell lennie egy ilyen párosnak mondjuk otthon, egynek az irodában stb. Kb mekkora az esélye annak, hogy ahova mész, van miracast tv megcsinálni egy prezentációt? Én egyetemi előadásokat tartok, a projektorok egy részén már van hdmi, de leginkább csak a jó öreg vga bemenet található meg. Erre nyilván nem fogok miracastolni.

    "lehet használni usb eszközöket a display dock segítségével, vagy egy olcsó, egyszerű Type C átalakítóval" és továbbra is az az érzésem, hogy ezzel nem fog az user szenvedni. Ezért mondom azt, hogy a continuumot egy marketing-feature-nek érzem, sosem fogja az átlag felhasználó használni, de el lehet sütni reklámban, hogy van.

    Cserébe megalkottak egy olyan készüléket, amit nincs kedved kézbevenni, mert már akkor elmegy a kedved mindentől, ha hozzáérsz / ránézel. Szerintem ez mind a fizikai, mind a szoftveres megjelenését tekintve egy megbocsáthatatlanul félkész termék, bőven teljes áron.

Új hozzászólás Aktív témák