Új hozzászólás Aktív témák
-
[CS]Blade2
addikt
Az NV hülye lenne belemenni. Kidolgoz valamit, aztán benyögik, hogy dobja az egészet a kukába, és támogassa a konkurenciának jó változatot, mert akkor tök jól jár, mivel elveszti a G-Sync-be beleölt zsét, és még helyette nyomhatja ingyen és bérmentve az A-t. Ennyi erővel akkor ők meg mondhatnák, hogy az AMD támogassa az Nvidia G-Sync-et, és akkor olcsón megszámolják nekik a jogokat, még az NV logot is ingyen felragasszák a Radeon dobozokra, és akkor a monitorgyártóknak sem kell két fajtát gyártani, és akkor szerintük mindenki happy. Kb egyforma a két ajánlat.
Ez egyébként komoly, hogy
"a GeForce kártyákkal G-Sync, míg a Radeon termékekkel Adaptive-Sync vagy FreeSync jelöléssel ellátott megoldást kell venni. Ha esetleg a felhasználó később gyártó szinten is VGA-t cserél, akkor ennek megfelelően monitort is cserélni kell." ?
Csak mert az tök gáz, mivel eddig is ált. azért vették a G-Sync monitorokat, hogy utána eladják az NV kártyát, és AMD-t vegyenek, hogy végre valahára ne működjön a G-Sync, ha már a monitor többe került a technika miatt. Ezek után már nem tudja majd az ember szándékosan tökön szúrni magát.
Új hozzászólás Aktív témák
- PlayStation 5 Slim (lemezes) + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- Alkatrészt cserélnél vagy bővítenél? Nálunk van, ami kell! Enterprise alkatrészek ITT
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X250 - i7-5GEN I 8GB I 256GB SSD I 12,5" HD I Cam I W10 I Garancia!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3083
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S24/Samsung Galaxy S24+/Samsung Galaxy S24 Ultra
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest