Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz F.E.K.. #25064 üzenetére

    Vannak ilyen természetes resetpointok a bolygólakókban. Bezavar 1 elem, inkább dob mindent: nőismerős tanult vezetni, ütközési szituáció hamar megkelt, érdemi cselekvés helyett szem becsuk, visít. Fék nem. Elég a szembecsuk, a szitu megoldódik magától hiszen. Leginkább más kárára mindenképpen.
    Szerk.: ja meg a kormánytot is elengedte. Hogy melyik féle ösztön diktálta ezt neki, azt t'án tudni sem akarom.

    ( #25065 ) u299975, na most én a megértés békés híve vagyok, de ez a kukázás hogy jött össze? Tool nerd volt a téma számukra? Az nem villant fel, hogy más ezzel dolgozott? Szarospelenkás-rothadó kommunális konyhai hulladékval megáldott konténerben, fejjel lefelé kellett volna hogy kihalásszák az életet jelentő Írást, nemhogymégitt kérdezgetni sajátritmusban. Mondom én, klasszikusan szolgahelyiértéken van az informatikai rendszer gazdája a fejekben.

    #25074 ) KROK640, mondanám, hogy írj ezekből regényblogot, de 2009 tájékán azt te írtad, nem? Nagyot ment, falusi entertainment, klasszikus elemeket, sarokpontokat olvasmányosan tálaló volt, blogcímet ne kérdezz, a névterek sérültek a fejemben.

    Egyébként te vagy a helyi uzsorás tökéletes antitézise. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák